Вересень 2017

  • 29 вересня 2017 року о. Любомир Мостовий, священнослужитель Сокальсько-Жовківської Єпархії, відповідно до угоди, приписаний до Львівської Архиєпархії терміном до 5 травня 2019 року (Вих. ЛВ 17/1568);
  • 27 вересня 2017 року о. Михайла Сарабаху відкликано з уряду адміністратора парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього (вул. Наукова 23/4, м. Львів) Франківського деканату (Вих. ЛВ 17/1737) і призначено парохом цієї парафії терміном на 5 років (Вих. ЛВ 17/1738);
  • 27 вересня 2017 року проголошено про заснування парафії Різдва Пресвятої Богородиці у смт. Рудно Залізничного деканату (Вих. ЛВ 17/1735). Адміністратором парафії призначено о. Ігоря Червінського (Вих. ЛВ 17/1736);
  • 15 вересня 2017 року проголошено про заснування парафії св. Миколая (вул. Стрийська 306, м. Львів) Франківського деканату (Вих. ЛВ 17/1615). Адміністратором парафії призначено о. Володимира Павлика (Вих. ЛВ 17/1616);
  • 15 вересня 2017 року о. Андрія Боднара СДБ відкликано з уряду адміністратора парафії Матері Божої Неустанної Помочі (вул. Вахнянина 39, м. Львів) Личаківського деканату (Вих. ЛВ 17/1605);
  • 15 вересня 2017 року о. Дмитра Романка відкликано з уряду сотрудника парафії св. Климента Папи (вул. Чуприники 70, м. Львів) Франківського деканату (Вих. ЛВ 17/1613) та іменовано сотрудником парафії Пресвятої Богородиці Володарки України (вул. Новознесенська 34, м. Львів) Личаківського деканату (Вих. ЛВ 17/1614);
  • 15 вересня 2017 року о. Роман Хілінський, священнослужитель Сокальсько-Жовківської Єпархії, відповідно до угоди, приписаний до Львівської Архиєпархії терміном до 5 травня 2018 року (Вих. ЛВ 17/1569);
  • 14 вересня 2017 року диякон Ігор Хомічак був рукоположений в сан пресвітера Кир Володимиром, Єпископом помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/1967);
  • 13 вересня 2017 року диякон Володимир Адамчук був рукоположений в сан пресвітера Кир Володимиром, Єпископом помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/1966);
  • 12 вересня 2017 року о. Андрія Сенейка іменовано адміністратором парафії Різдва Пресвятої Богородиці у с. Підтемне Пустомитівського деканату терміном на 1 рік (Вих. ЛВ 17/1608);
  • 12 вересня 2017 року о. Андрій Сенейко приписаний (experimenti causa) до Львівської Архиєпархії терміном на 5 років (Вих. ЛВ 17/1607);
  • 11 вересня 2017 року о. Олега Федоренка СДБ відкликано з уряду адміністратора парафії Різдва Пресвятої Богородиці у с. Підтемне Пустомитівського деканату (Вих. ЛВ 17/1606);
  • 10 вересня 2017 року о. Анатолія Дуду-Квасняка іменовано настоятелем церкви свв. Володимира і Ольги (вул. Чернеча Гора 1, м. Львів) Личаківського деканату (Вих. ЛВ 17/1610) та надано дозвіл на переїзд і тимчасового приписання до Івано-Франківської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/);
  • 10 вересня 2017 року стверджено про ректоральний статус церкви свв. Володимира і Ольги (вул. Чернеча Гора 1, м. Львів) Личаківського деканату (Вих. ЛВ 17/1611);
  • 8 вересня 2017 року о. Полікарп Марцелюк ЧСВВ призначений духівником Католицького Скаутства Європи (Вих. ЛВ 17/1603);
  • 7 вересня 2017 року о. Віталій Барабаш призначений духівником колективу заповідника “Давній Плісненськ” (Вих. ЛВ 17/1426);
  • 1 вересня 2017 року диякон Володимир Дяк скерований на дияконське служіння на парафію Введення в храм Пресвятої Богородиці (вул. Чукаріна 5, м. Львів) Сихівського деканату (Вих. ЛВ 17/1574);
  • 1 вересня 2017 року диякон Роман Роман скерований на дияконське служіння на парафію Благовіщення Пресвятої Богородиці (вул. Пасічна 83, м. Львів) Личаківського деканату (Вих. ЛВ 17/1571).
АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube