Без уряду

(станом на 11 липня 2019 року)

пресвітери

1. о. Вовк Ярослав (нар. 01.09.1941, ркп. 20.05.1984)
2. о. Костко Леонід (нар. 08.08.1948, ркп. 17.12.1992)
3. о. Майкут Дмитро (нар. 18.08.1956, ркп. 10.10.1989)
4. о. мітр. Войциховський Роман (нар. 27.07.1962, ркп. 21.09.1988)
5. о. Москаль Олег (нар. 24.08.1963, ркп. 16.03.1997)
6. о. Муха Степан (нар. 14.03.1969, ркп. 08.11.1994)
7. о. Надольський Ігор-Петро (нар. 07.06.1954, ркп. 18.11.1994)
8. о. Хмурик Ігор (нар. 05.05.1966, ркп. 25.11.1992)
9. о. Шуварик Михайло (нар. 01.01.1957, ркп. 08.12.1990)

диякони

1. д. Гарбузюк Ростислав (нар. 23.10.1983, ркп. 09.03.2013)

емерити

1. [від 13.02.2019] о. Черкас Дмитро (нар. 18.03.1936, ркп. 16.05.1991)
2. [від 26.03.2019] о. Шопський Григорій (нар. 25.06.1932, ркп. 01.11.1985)
3. [від 08.05.2019] о. Віновський Йосиф-Гавриїл (нар. 07.04.1938, ркп. 11.09.1965) – виконує уряд капелана лікарні

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube