Священнослужителі за роками свячень

Увага: інформація доповнюватиметься

2019

[4 пресв. та 6 дияк.]
– Кир Ігор (2 дияк.)
– Кир Володимир (4 пресв.; 4 дияк.)

13.01.2019 – диякон Литвин Назарій [ркп. Кир Ігор Возьняк, Архиєпископ і Митрополит Львівський]
20.01.2019 – диякон Чернецький Дмитро [ркп. Кир Володимир Груца, Єпископ помічник Львівської Архиєпархії]
10.02.2019 – диякон Турко Петро [ркп. Кир Володимир]
15.02.2019 – диякон д-р Мирош Роман [ркп. Кир Володимир]
15.02.2019 – диякон Тацинець Василь [ркп. Кир Володимир]
24.03.2019 – диякон Гаранджа Василь [ркп. Кир Ігор]
14.04.2019 – о. Васьків Олексій [ркп. Кир Володимир]
12.05.2019 – о. Карвацький Юрій [ркп. Кир Володимир]
09.06.2019 – о. Балух Юрій [ркп. Кир Володимир]
16.06.2019 – о. Плішило Олег [ркп. Кир Володимир]

2018
[17 пресв.]
– Кир Ігор (5)
– Кир Володимир (12) 

21.01.2018 – о. Филипів Назар [ркп. Кир Володимир]
12.02.2018 – о. Шкрібинець Святослав [ркп. Кир Ігор]
12.02.2018 – о. Нич Михайло [ркп. Кир Володимир]
15.02.2018 – о. Станішевський Андрій [ркп. Кир Володимир]
19.04.2018 – о. Кобасяр Іван [ркп. Кир Ігор]
23.05.2018 – о. Роман Роман [ркп. Кир Ігор]
27.05.2018 – о. Дяк Володимир [ркп. Кир Володимир]
02.07.2018 – о. Гордій Роман [ркп. Кир Ігор]
02.07.2018 – о. Мисяковський Мар’ян [ркп. Кир Володимир]
22.08.2018 – о. Битюга Володимир [ркп. Кир Володимир]
27.08.2018 – о. д-р Гаранджа Роман [ркп. Кир Володимир]
23.09.2018 – о. Цегельський Юрій [ркп. Кир Володимир]
07.10.2018 – о. Проців Петро [ркп. Кир Володимир]
21.10.2018 – о. Нестор Олег [ркп. Кир Володимир]
22.10.2018 – о. Мишковський Степан [ркп. Кир Ігор]
11.11.2018 – о. Кіндрацький Юрій [ркп. Кир Володимир]
04.12.2018 – о. Грет Ігор [ркп. Кир Володимир]

2017
[12 пресв.]
– Кир Ігор (4)
– Кир Володимир (7)
– Кир Венедикт (1)

12.02.2017 – о. Шевцов Михайло [ркп. Кир Ігор]
07.04.2017 – о. Луковський Богдан [ркп. Кир Володимир]
09.04.2017 – о. Моравський Роман [ркп. Кир Венедикт Алексійчук, Єпископ помічник Львівської Архиєпархії]
07.05.2017 – о. Зуб Тарас [ркп. Кир Ігор]
16.05.2017 – о. Щербак Микола [ркп. Кир Ігор]
06.06.2017 – о. д-р габ Немет Томас Марк [ркп. Кир Ігор]
13.09.2017 – о. Адамчук Володимир [ркп. Кир Володимир]
14.09.2017 – о. Хомічак Ігор [ркп. Кир Володимир]
15.10.2017 – о. Золотий Василь [ркп. Кир Володимир]
03.12.2017 – о. Гриб Іван [ркп. Кир Володимир]
26.12.2017 – о. Марцинюк Андрій [ркп. Кир Володимир]
31.12.2017 – о. Бабій Роман [ркп. Кир Володимир]

2016

31.01.2016 – о. Джигалюк Андрій
24.04.2016 – о. Горбовий Мирон
03.06.2016 – о. Янчук Роман
24.06.2016 – о. Голота Тарас
23.07.2016 – о. Ігор Тріль
22.08.2016 – о. Жуковський Тарас
31.10.2016 – о. Гривнак Микола
03.11.2016 – о. Грицайко Андрій
21.11.2016 – о. Білий Василь

2015

10.05.2015 – о. Шевчук Тарас
11.10.2015 – о. Ганяк Михайло

2014

24.01.2014 – о. Глова Іван
23.03.2014 – о. Білецький Микола
22.04.2014 – о. Байцар Тарас
13.04.2014 – о. Шпак Віктор
28.07.2014 – о. Заричанський Ярослав
09.08.2014 – о. Гадомський Тарас

2013

21.09.2013 – о. д-р Дулиба Іван
07.10.2013 – о. Білан Володимир
14.10.2013 – о. Гелемей Орест

2012

09.01.2012 – о. Карпляк Богдан
08.04.2012 – о. Жеплинський Тарас
22.05.2012 – о. Добруцький Микола
13.07.2012 – о. Білоконь Сергій
22.07.2012 – о. Дмитрів Володимир
04.12.2012 – о. Верчин Іван
09.12.2012 – о. Білецький Михайло
22.12.2012 – о. Грем Тарас
23.12.2012 – о. Заболітний Павло

2011

30.01.2011 – о. Гнатів Остап
01.05.2011 – о. д-р Гобела Іван
29.05.2011 – о. Балінський Назар
18.07.2011 – о. Іськів Петро
09.08.2011 – о. Гавриляк Назар
19.08.2011 – о. Ільницький Мар’ян

2010

04.07.2010 – о. Галабуда Юрій
15.07.2010 – о. Карвацький Тарас
28.08.2010 – о. Гавришко Тарас
13.09.2010 – о. д-р Галей Ігор
26.09.2010 – о. Білаш Василь
14.10.2010 – о. Голинський Ігор

2009

03.05.2009 – о. Яцик Роман
17.05.2009 – о. Гриник Дмитро
17.05.2009 – о. Дроздяк Павло
06.08.2009 – о. Довгань Роман
09.10.2009 – о. Бублик Тарас

2008

06.05.2008 – о. д-р Грушевський Богдан
24.06.2008 – о. Гарась Ігор
15.07.2008 – о. Єсип Василь
07.08.2008 – о. Будзан Ростислав
25.08.2002 – о. Кащук Андрій
05.10.2008 – о. Гриб Андрій

2007

08.11.2007 – о. Волощак Богдан
16.12.2007 – о. Шкрібинець Михайло

2006

15.01.2006 – о. Ільків Іван
02.04.2006 – о. Городиський Михайло
28.05.2006 – о. Гречковський Сергій
27.11.2006 – о. Гладюк Любомир

2005

27.03.2005 – о. Завидівський Зіновій
27.03.2005 – о. Роман Рицар [ркп. Кир Ігор Возьняк, Єпископ помічник Львівської Архиєпархії]
18.12.2005 – о. Бубняк Ростислав

2004

14.03.2004 – о. Жаровський Олег
25.11.2004 – о. Дрізд Юрій

2003

02.02.2003 – о. Грицан Степан
14.09.2003 – о. д-р Бойко Ігор

2002

07.04.2002 – о. Вільчик Василь
16.06.2002 – о. Барабаш Віталій [ркп. Кир Іриней Білик, Єпархіяльний Єпископ Бучацької Єпархії]

2001

16.04.2001 – о. Бакуш Роман [ркп. Кир Любомир Кардинал Гузар, Верховний Архиєпископ Львівський]
17.06.2001 – о. Гевак Ярослав
14.08.2001 – о. Янів Василь
27.09.2001 – о. Демків Ігор
11.11.2001 – о. Грех Руслан [ркп. Кир Любомир]
11.11.2001 – о. д-р Стесенко Сергій [ркп. Кир Любомир]

 

2000

16.04.2000 – о. Івашків Андрій
27.04.2000 – о. Вільчинський Орест-Дмитро
07.05.2000 – о. Гнатів Богдан
07.05.2000 – о. Гоцанюк Володимир
15.07.2000 – о. Здебський Василь

1999

23.05.1999 – о. Боровець Тарас
31.05.1999 – о. Жук Степан
26.09.1999 – о. Березівський Андрій [ркп. Кир Софрон Мудрий, Єпархіяльний Єпископ Івано-Франківської Єпархії]
17.10.1999 – о. Калатин Богдан

1998

09.01.1998 – о. Дубан Андрій
15.02.1998 – о. д-р Дмитерко Ігор
15.03.1998 – о. д-р Дикий Андрій
26.07.1998 – о. Ярема Сергій
01.11.1998 – о. Зубик Олег
08.11.1998 – о. Гавриленко Володимир
21.11.1998 – о. Волошин Володимир
21.11.1998 – о. Швагла Сергій
22.11.1998 – о. Війтович Володимир
25.11.1998 – о. Головко Юрій
06.12.1998 – о. Васьків Юрій

1997

02.03.1997 – о. мітр. Говера Василь
17.08.1997 – о. Яців Ігор
28.08.1997 – о. д-р Гринчишин Тарас
28.09.1997 – о. Калаш Ігор
28.12.1997 – о. Пашко Григорій [ркп. Кир Юліян Гбур, Єпископ помічник Львівської Архиєпархії]

1996

17.03.1996 – о. Шидловський Володимир
23.05.1996 – о. Галамай Роман
03.06.1996 – о. Дячок Роман

1995

29.01.1995 – о. Гарват Михайло
15.02.1995 – о. Височанський Роман
15.02.1995 – о. Воловецький Юрій
05.03.1995 – о. Галай Степан
24.04.1995 – о. Яворський Микола
30.07.1995 – о. Бірбан Ярослав
27.08.1995 – о. Волошин Зеновій
29.10.1995 – о. Боднар Зиновій

1994

18.09.1994 – о. Грицунь Ігор
18.09.1994 – о. Іванців Роман
21.11.1994 – о. д-р мітр. Димид Михайло [ркп. Кир Мирослав Іван]

1993

07.04.1993 – о. Заблоцький Теодор
24.10.1993 – о. Шаламага Юрій

1992

02.02.1992 – о. Духнич Іван
15.02.1992 – о. Білоцький Володимир
07.04.1992 – о. Василишин Омелян
07.04.1992 – о. Яцишин Михайло
14.06.1992 – о. мітр. д-р Авакумов Юрій
25.11.1992 – о. Антонюк Степан [ркп. Кир Мирослав Іван Кардинал Любачівський, Верховний Архиєпископ Львівський]

1991

17.03.1991 – о. Гункевич Богуслав
07.07.1991 – о. Галімурка Іван
13.07.1991 – о. Берко Ігор [ркп. прав. єп. Данило Ковальчук]
14.10.1991 – о. Дацько Любомир
28.10.1991 – о. Городецький Ігор
13.12.1991 – о. мітр. Гаранджа Ярослав
29.12.1991 – о. Гаранджа Роман
29.12.1991 – о. Гарасимчук Петро
29.12.1991 – о. Шафран Степан

1990

19.07.1990 – о. Іршак Павло
16.08.1990 – о. Біляєв Володимир
30.11.1990 – о. Деркач Іван
08.12.1990 – о. Шуварик Михайло
08.12.1990 – о. Язвінський Богдан

1989

07.05.1989 – о. Глушак Степан

1988

28.05.1988 – о. мітр. Дуда-Квасняк Анатолій
21.09.1988 – о. мітр. Войциховський Роман

1987

10.10.1987 – о. мітр. Будник Михайло

1986

09.11.1986 – о. д-р Шафран Роман

1985

01.11.1985 – о. Шопський Григорій

1984

09.05.1984 – о. Петро Кузь
20.05.1984 – о. Вовк Ярослав

1983

13.03.1983 – о. Балух Микола [ркп. прав. єп. Олександр]

1982

06.01.1982 – о. Домашовець Степан

1981

11.06.1981 – о. Залуцький Іван
30.08.1981 – о. Гладяк Мирослав

1978

09.05.1978 – о. Кащук Іван – суспендований

1976

14.09.1976 – о. Дубей Федір

1975

23.02.1975 – о. Кащук Степан

1972

28.04.1972 – о. Юнко Олексій

1971

11.04.1971 – о. д-р мітр. шамб. крил. Дацько Іван

1965

11.09.1965 – о. Віновський Йосиф-Гавриїл

1961

? 28.09.1961 – о. мітр. Зеленюх Петро

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube