Лютий 2018

  • 26 лютого 2018 року повідомлено, що відповідно до угоди, заключеної між Львівською Архиєпархією УГКЦ та Єпархією Бергамо (Італія) РКЦ,
    о. Ростиславу Колупаєву наданий дозвіл на переїзд і він отримує дозвіл на служіння в Єпархії Бергамо (Італії) терміном до 27 лютого 2021 року (Вих. Bergamo 2018-84, Вх. ЛВ 18/247);
  • 21 лютого 2018 року о. Андрія Станішевського іменовано сотрудником парафії св. Миколая у м. Глиняни Глинянського деканату (Вих. ЛВ 18/294);
  • 21 лютого 2018 року о. Святослава Шкрібинця іменовано сотрудником парафії св. Климентія Папи у м. Львові (вул. Генерала Чупринки 40) Франківського деканату (Вих. ЛВ 18/291);
  • 21 лютого 2018 року о. Миколу Добруцького відкликано з уряду сотрудника парафії св. Миколая у м. Глиняни Глинянського деканату (Вих. ЛВ 18/287) та іменовано сотрудником парафії Успення Пресвятої Богородиці у м. Яворові Яворівського деканату (Вих. ЛВ 18/288);
  • 21 лютого 2018 року о. Михайлу Фенканіну делеговано представляти інтереси Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ в Консульстві Республіки Польщі у м. Львові терміном до 10 лютого 2020 року (Вих. ЛВ 18/274);
  • 21 лютого 2018 року о. Андрій Сліпий призначений духівником Авторської школи Тривіта у м. Львові (вул. Зубрівська 1), (Вих. ЛВ 18/212);
  • 21 лютого 2018 року о. Андрію Марцинюку надано повноваження уділяти Святу Тайну Покаяння (Вих. ЛВ 18/110);
  • 19 лютого 2018 року повідомлено про приписання о. Михайла Колтуна, священнослужителя Сокальсько-Жовківської Єпархії до Львівської Архиєпархії терміном на один рік (до 02.02.2019) відповідно до угоди заключеної між Львівською Архиєпархією та Сокальсько-Жовківською Єпархією (Вих. ЛВ 18/143);
  • 16 лютого 2018 року ієрм. Володимира Михайла Кусого ЧСВВ іменовано сотрудником парафії Вознесіння Господнього у м. Золочеві (вул. Львівська 48) Золочівського деканату (Вих. ЛВ 17/1355);
  • 15 лютого 2018 року диякон Андрій Станішевський був рукоположений в сан пресвітера Кир Володимиром, Єпископом помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 18/292);
  • 12 лютого 2018 року диякон Михайло Нич був рукоположений в сан пресвітера Кир Володимиром, Єпископом помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 18/);
  • 12 лютого 2018 року диякон Святослав Шкрібинець був рукоположений в сан пресвітера Кир Ігорем, Митрополитом Львівським (Вих. ЛВ 18/289);
  • 9 лютого 2018 року о. Тараса Зуба відкликано з уряду сотрудника парафії Всіх Святих Українського Народу у м. Львові (вул. С. Петлюри 32) Залізничного деканату (Вих. ЛВ 18/252);
  • 9 лютого 2018 року о. Василя Золотого відкликано з уряду сотрудника парафії Пресвятого Серця Христового у м. Львові (вул. Диктова 2а) Шевченківського деканату (Вих. ЛВ 18/251);
  • 9 лютого 2018 року о. Івана Гриба наділено повноваженням уділяти Святу Тайну Покаяння (Вих. ЛВ 18/168);
  • 9 лютого 2018 року о. Любомира Гладюка відкликано з уряду голови Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 18/211);
  • 8 лютого 2018 року диякон Андрій Салабай, священнослужитель Коломийської Єпархії, на підставі угоди стає тимчасово приписаним до Львівської Архиєпархії терміном до 31 січня 2019 року (Вих. ЛВ 18/208) та скерований на парафію Архикатедрального Собору св. Юра у м. Львові (пл. Святого Юра 5) Галицького деканату для дияконського служіння терміном до 31 січня 2019 року (Вих. ЛВ 18/209);
АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube