Канцелярія повідомляє – травень 2019

  • 30 травня 2019 року о. Андрія Лукачика іменовано членом Пресвітерської Ради [від Глинянського деканату] терміном до 1 квітня 2024 року (Вих. ЛВ 19/493);
  • 28 травня 2019 року на о. д-ра Сергія Стесенка покладено виконання обов’язків Керівника Курії Львівської Архиєпархії в період 30 травня – 7 червня 2019 року (Вих. ЛВ 19/828);
  • 17 травня 2019 року о. Богдана Карпляка відкликано з уряду сотрудника парафії свв. апп. Петра і Павла у с. Зимна Вода Сокільницького деканату (Вих. ЛВ 19/741) та іменовано адміністратором парафії прп. Симеона Стовпника у с. Коцурів Звенигородського деканату (Вих. ЛВ 19/742) і адміністратором парафії св. Миколая у с. Відники Звенигородського деканату (Вих. ЛВ 19/743);
  • 16 травня 2019 року о. Юрія Карвацького іменовано сотрудником парафії свв. апп. Петра і Павла у с. Зимна Вода Сокільницького деканату (Вих. ЛВ 19/758);
  • 16 травня 2019 року о. мітр. Ростислава-Антона Андрія Процюка відкликано з уряду адміністратора парафії прп. Симеона Стовпника у с. Коцурів Звенигородського деканату (Вих. ЛВ 19/738) і адміністратора парафії св. Миколая у с. Відники Звенигородського деканату (Вих. ЛВ 19/739) та доручено надавати допомогу у душпастирстві на парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Львові (вул. Пасічна 83) Личаківського деканату у погоджені із парохом (адміністратором) парафії (Вих. ЛВ 19/740);
  • 16 травня 2019 року о. Володимира Білана іменовано членом Пресвітерської Ради [від Немирівського деканату] терміном до 1 квітня 2024 року (Вих. ЛВ 19/605);
  • 12 травня 2019 року диякон Юрій Карвацький був рукоположений в сан пресвітера Кир Володимиром Груцою, Єпископом помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 19/756);
  • 8 травня 2019 року о. д-ра Андрія Лонгіна призначено директором Благодійного Фонду “Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ” (Вих. ЛВ 19/719);
  • 8 травня 2019 року повідомлено про скасування парафії Покрову Пресвятої Богородиці у м. Львові (вул. Величковського 36/32) Шевченківського деканату з настанням відповідних канонічно-правових наслідків (Вих. 19/663);
  • 8 травня 2019 року о. Василя Козака відкликано з уряду адміністратора парафії Покрову Пресвятої Богородиці у м. Львові (вул. Величковського 36/32) Шевченківського деканату (Вих. ЛВ 19/662);
  • 8 травня 2019 року повідомлено про скасування парафії Успення св. Анни у м. Львові (вул. Заозерна 11) Шевченківського деканату з настанням відповідних канонічно-правових наслідків (Вих. 19/661);
  • 8 травня 2019 року о. Володимира Сичака відкликано з уряду адміністратора парафії Успення св. Анни у м. Львові (вул. Заозерна 11) Шевченківського деканату (Вих. ЛВ 19/660);
  • 8 травня 2019 року о. Андрія Сенейка іменовано адміністратором парафії Різдва Пресвятої Богородиці у с. Підтемне Пустомитівського деканату (Вих. ЛВ 19/632);
  • 8 травня 2019 року о. Йосифа-Гавриїла Віновського відкликано з уряду сотрудника парафії Пресвятої Тройці у м. Львові (вул. Садибна 1а) Сихівського деканату (Вих. ЛВ 19/616) і проголошено емеритом Львівської Архиєпархії із забезпеченням відповідного утримання (Вих. ЛВ 19/617);
  • 2 травня 2019 року о. Михайлу Колтуну, священнослужителю Сокальсько-Жовківської Єпархії, повідомлено про закінчення терміну дії угоди щодо його тимчасового приписання до Львівської Архиєпархії з відповідними канонічно-правовими наслідками (Вих. ЛВ 19/645);
  • 2 травня 2019 року о. Михайла Колтуна відкликано від обов’язку надавати допомогу у душпастирстві на парафії Вознесіння Господнього у м. Львові (вул. Широка 81а) Залізничного деканату (Вих. ЛВ 19/639);
  • 1 травня 2019 року диякона Василя Гаранджу скеровано на парафію св. Климента Папи у м. Львові (вул. Генерала Чупринки 70) Франківського деканату для дияконського служіння (Вих. ЛВ 19/598).
АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube