Березень 2018

  • 25 березня 2018 року піддиякон Ігор Грет був рукоположений в сан диякона Кир Володимиром, Єпископом помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 18/610);
  • 21 березня 2018 року о. Святославу Шкрібинцю надано повноваження уділяти Святу Тайну Покаяння (Вих. ЛВ 18/439);
  • 20 березня 2018 року о. Роману Бабію надано повноваження уділяти Святу Тайну Покаяння (Вих. ЛВ 18/484);
  • 20 березня 2018 року о. Андрію Корчагіну поручено надавати душпастирську опіку вірним у Комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги у м. Львові (вул. Івана Миколайчука 9), (Вих. ЛВ 18/483);
  • 20 березня 2018 року диякона Олега Нестора призначено працівником Департаменту в’язничного капеланства Місії ”Центру Військового Капеланства” Львівської Архиєпархії УГКЦ (Вих. ЛВ 18/482);
  • 20 березня 2018 року о. Михайлу Фенканіну делеговано представляти інтереси Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ (терміном до 14 березня 2020 року) в дипломатичних установах, які діють у м. Львові  (Вих. ЛВ 18/481);
  • 20 березня 2018 року о. Володимира Перуна відкликано з уряду сотрудника парафії св. Миколая у с. Підлуби (Вих. 18/475) і уряду завідателя храму св. Миколая у с. Бердихів Яворівського деканату (Вих. 18/477) та іменовано на уряд адміністратора парафії св. Миколая у с. Підлуби (Вих. ЛВ 18/476) і адміністратора парафії св. Миколая у с. Бердихів Яворівського деканату (Вих. 18/478);
  • 20 березня 2018 року о. Андрію Станішевському надано повноваження уділяти Святу Тайну Покаяння (Вих. ЛВ 18/438);
  • 19 березня 2018 року повідомлено про зміну назви парафії Пресвятої Євхаристії на Пресвятої Євхаристії та блаженного Карла у м. Золочеві Золочівського деканату (Вих. ЛВ 18/480);
  • 18 березня 2018 року піддиякон Юрій Кіндрацький був рукоположений в сан диякона Кир Володимиром, Єпископом помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 18/609);
  • 15 березня 2018 року диякона Олега Нестора скеровано для дияконського служіння на парафію Пресвятого Серця Христового у м. Львові (вул. Диктова 2а) Шевченківського деканату (Вих. ЛВ 18/462);
  • 15 березня 2018 року о. Тараса Мирку іменовано сотрудником парафії Пресвятого Серця Христового у м. Львові (вул. Диктова 2а) Шевченківського деканату (Вих. ЛВ 18/461);
  • 12 березня 2018 року повідомлено про скасування парафії блаж. Зенона Ковалика у м. Львові (вул. Гашека 22/10) Сихівського деканату з настанням відповідних канонічно-правових наслідків (Вих. 18/453);
  • 9 березня 2018 року повідомлено про іменування о. д-ра Сергія Стесенка радником Канонічного відділу Патріяршої Курії УГКЦ терміном на три роки (до 9 березня 2021 року), (Вих. Київ, ВА 18/109);
  • 9 березня 2018 року о. Михайла Нича іменовано сотрудником парафії Різдва Пресвятої Богородиці у м. Львові (пл. Івана Павла ІІ 1) Сихівського деканату (Вих. ЛВ 18/432), та надано повноваження уділяти Святу Тайну Покаяння (Вих. ЛВ 18/431);
  • 8 березня 2018 року о. Романа Іванціва відкликано з уряду сотрудника парафії св. Анни у м. Львові (вул. Городоцька 32) Галицького деканату (Вих. ЛВ 18/390);
  • 8 березня 2018 року повідомлено, що відповідно до відпускної грамоти Його Блаженства Кир Святослава, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького і приписної грамоти Кир Ігоря, Митрополита Львівського, о. Тарас Мирка стає приписаним до Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 18/406);
  • 8 березня 2018 року о. Володимира Дмитріва призначено душпастирем Державної реабілітаційної установи Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Галичина” у м. Львові (вул. Хуторівка 38), (Вих. ЛВ 13/388);
  • 6 березня 2018 року о. Ігорю Голинському надано повноваження уділяти Святу Тайну Покаяння (Вих. ЛВ 18/206);
  • 4 березня 2018 року піддиякон Олег Нестор був рукоположений в сан диякона Кир Володимиром, Єпископом помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 18/383);
  • 1 березня 2018 року повідомлено, що відповідно до угоди, заключеної між Львівською Архиєпархією та Стрийською Єпархією, о. Роману Іванціву наданий дозвіл на переїзд і він отримує дозвіл на служіння у Стрийській Єпархії терміном на 5 років (до 28 лютого 2023 року), (Вих. 18/369);
  • 1 березня 2018 року диякона Степана Мишковського іменовано Головою Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії терміном на 3 роки (до 28.02.2021), (Вих. ЛВ 18/367);
  • 1 березня 2018 року о. Романа Довганя іменовано душпастирем Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Степана Ґжицького (Вих. ЛВ 18/364);
  • 1 березня 2018 року о. Андрію Грицайку надано повноваження уділяти Святу Тайну Покаяння (Вих. ЛВ 18/363);
  • 1 березня 2018 року о. Андрія Стасіва іменовано Заступником відповідального за душпастирство покликань у Львівській Архиєпархії терміном на 1 рік (до 28.02.2019), (Вих. ЛВ 18/358);
  • 1 березня 2018 року о. Івана Глову іменовано Відповідальним за душпастирство покликань у Львівській Архиєпархії терміном на 1 рік (до 28.02.2019), (Вих. ЛВ 18/359).
АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube