Березень 2017

  • 30 березня 2017 року диякон Василь Золотий скерований на дияконське служіння на парафію Пресвятого Серця Христового (вул. Диктова 2а, м. Львів) Шевченківського деканату (Вих. ЛВ 17/562) і парафію Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (вул. Білогорща 21, м. Львів) Залізничного деканату (Вих. ЛВ 17/563);
  • 30 березня 2017 року о. Андрію Кендзьору поручено сформувати релігійну громаду у районі вул. Малоголосківської м. Львова та виробити необхідні установчі документи (Вих. ЛВ 17/494);
  • 28 березня 2017 року скасовано іменування о. Андріяна Марціна сотрудником парафії Різдва Пресвятої Богородиці (пл. Івана Павла ІІ 1, м. Львів) Сихівського деканату (Вих. ЛВ 17/554) та іменовано сотрудником парафії Всіх Святих Українського Народу (вул. С. Петлюри 32, м. Львів) Залізничного деканату терміном на один рік (Вих. ЛВ 17/565);
  • 28 березня 2017 року диякон Михайло Нич скерований на дияконське служіння на парафію Різдва Пресвятої Богородиці (пл. Івана Павла ІІ 1, м. Львів) Сихівського деканату (Вих. ЛВ 17/564);
  • 28 березня 2017 року о. Івана Любінського іменовано адвокатом Трибуналу Львівської Митрополії терміном на один рік (Вих. ЛВ 17/553);
  • 28 березня 2017 року о. Василя Урбановича іменовано сотрудником парафії прп. Параскевії у смт. Шкло Янівського деканату (Вих. ЛВ 17/524);
  • 28 березня 2017 року о. Володимира Михайла Кусого ЧСВВ відкликано з уряду сотрудника парафії св. Андрія (пл. Соборна 3, м. Львів) Галицького деканату (Вих. ЛВ 17/237);
  • 28 березня 2017 року проголошено про заснування парафії свв. верховних апостолів Петра і Павла у с. Зимна Вода Сокільницького деканату (Вих. ЛВ 16/2486);
  • 26 березня 2017 року піддиякон Володимир Адамчук був рукоположений в сан диякона Кир Венедиктом, Єпископом-помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/797);
  • 26 березня 2017 року піддиякон Іван Гриб був рукоположений в сан диякона Кир Володимиром, Єпископом-помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/567);
  • 22 березня 2017 року о. Михайла Цегельського призначено відповідальним за розвиток фізичної культури та спорту у Львівській Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/444);
  • 22 березня 2017 року о. Ростислава Будзана призначено помічником еклезіарха Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/431);
  • 22 березня 2017 року о. Богдана Гнатіва відкликано від обовязків еклезіарха архикатедрального собору св. Юра (Вих. ЛВ 17/429) та призначено еклезіархом Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/430);
  • 22 березня 2017 року скасовано відкликання о. Михайла Гарвата з уряду сотрудника парафії Різдва Пресвятої Богородиці (пл. Івана Павла ІІ 1, м. Львів) Сихівського деканату (Вих. ЛВ 17/434);
  • 22 березня 2017 року скасовано відкликання о. Івана Нижника з уряду адміністратора парафії св. Євстахія у с. Чолгині Яворівського деканату (Вих. ЛВ 17/433);
  • 22 березня 2017 року о. д-ра Андрія Логіна приписано до Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/420);
  • 22 березня 2017 року о. Романа Дячка приписано до Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/419);
  • 20 березня 2017 року скасовано іменування о. Андрія Стадницького адміністратором парафії св. Євстахія у с. Чолгині Яворівського деканату (Вих. ЛВ 17/432);
  • 19 березня 2017 року піддиякон Михайло Нич був рукоположений в сан диякона Кир Ігорем, Митрополитом Львівським (Вих. ЛВ 17/558);
  • 19 березня 2017 року піддиякон Василь Золотий був рукоположений в сан диякона Кир Ігорем, Митрополитом Львівським (Вих. ЛВ 17/557);
  • 7 березня 2017 року о. Михайло Ганяка іменовано сотрудником парафії Собору Пресвятої Богородиці у с. Прилбичі Яворівського деканату (Вих. ЛВ 17/369) і сотрудником парафії св. Євстахія у с. Чолгині Яворівського деканату (Вих. ЛВ 17/370);
  • 7 березня 2017 року о. Андрія Стадницького іменовано адміністратором парафії св. Євстахія у с. Чолгині Яворівського деканату (Вих. ЛВ 17/368);
  • 7 березня 2017 року о. Івана Нижника відкликано з уряду адміністратора парафії св. Євстахія у с. Чолгині Яворівського деканату (Вих. ЛВ 17/367);
  • 7 березня 2017 року о. Михайла Сулика відкликано з уряду сотрудника парафії Вознесіння Господнього (вул. Старознесенська 23, м. Львів) Личаківського деканату (Вих. ЛВ 17/360);
  • 7 березня 2017 року о. Василя Попика відкликано з уряду сотрудника парафії Всіх Святих Українського Народу (вул. С. Петлюри 32, м. Львів) Залізничного деканату (Вих. ЛВ 17/357) та іменовано сотрудником парафії Успення Пресвятої Богородиці у с. Лапаївка Сокільницького деканату (Вих. ЛВ 17/365);
  • 7 березня 2017 року о. Михайла Гарвата відкликано з уряду сотрудника парафії Різдва Пресвятої Богородиці (пл. Івана Павла ІІ 1, м. Львів) Сихівського деканату (Вих. ЛВ 17/356) та іменовано адміністратором парафії Успення Пресвятої Богородиці у с. Лапаївка Сокільницького деканату (Вих. ЛВ 17/364);
  • 7 березня 2017 року о. Степана Боднара відкликано з уряду сотрудника парафії Успення Пресвятої Богородиці у с. Лапаївка Сокільницького деканату (Вих. ЛВ 17/355);
  • 7 березня 2017 року о. Андріяна Марціна відкликано з уряду сотрудника парафії Успення Пресвятої Богородиці у с. Лапаївка Сокільницького деканату (Вих. ЛВ 17/354) та іменовано сотрудником парафії Різдва Пресвятої Богородиці (пл. Івана Павла ІІ 1, м. Львів) Сихівського деканату (Вих. ЛВ 17/363);
  • 7 березня 2017 року о. Зеновія Волошина відкликано з уряду адміністратора парафії Успення Пресвятої Богородиці у с. Лапаївка Сокільницького деканату (Вих. ЛВ 17/353);
  • 7 березня 2017 року о. Андрія Гриба відкликано з урядів: сотрудника парафії св. влкмч. Юрія у с. Черкаси Пустомитівського деканату (Вих. ЛВ 17/232) і сотрудника парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього у с. Попеляни Пустомитівського деканату (Вих. ЛВ 17/233) та іменовано адміністратором парафії св. влкмч. Юрія у с. Черкаси Пустомитівського деканату (Вих. ЛВ 17/235) і адміністратором парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього у с. Попеляни Пустомитівського деканату (Вих. ЛВ 17/234);
  • 7 березня 2017 року о. Івана Любінського відкликано від обов’язків секретаря-референта Синкела у справах духовенства та священичих родин Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/229);
  • 7 березня 2017 року о. Зіновія Павлиша відкликано з уряду візитатора Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 17/26);
  • 7 березня 2017 року піддиякона Олега Кравчука іменовано авдитором та захисником подружнього вузла Трибуналу Львівської Митрополії терміном на три роки (Вих. ЛВ 16/2479);
  • 7 березня 2017 року о. Олега Островського іменовано нотарем Трибуналу Львівської Митрополії терміном на п’ять років (Вих. ЛВ 16/2478);
  • 7 березня 2017 року о. Зіновія Завидівського іменовано нотарем Трибуналу Львівської Митрополії терміном на п’ять років (Вих. ЛВ 16/2477);
  • 7 березня 2017 року о. Ростислава Бубняка іменовано Судовим вікарієм Львівської Архиєпархії терміном на п’ять років (Вих. ЛВ 16/2470);
  • 7 березня 2017 року п. Марію Гапук відкликано від виконуючої обов’язки референта у справах мігрантів та іммігрантів у Львівській Архиєпархії (Вих. ЛВ 16/2273).
АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube