Новини

 • 20/04/2017 ugcc.lviv.ua
 • Владика Венедикт призначений єпархіальним єпископом Чиказької єпархії УГКЦ
 • Сьогодні, 20 квітня 2017 року,  у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив дотеперішнього Преосвященного Кир Венедикта, Єпископа-помічника Львівської Архиєпархії єпархіальним єпископом єпархії Святого Миколая УГКЦ з осідком у Чикаго (США),  перенісши його з титулярного осідку Германіціяни. 

  Сьогодні, о 16:00 год. відбудеться брифінг владики Венедикта із журналістами у Митрополичих палатах (м. Львів, пл. св. Юра, 5). Вхід за журналістським посвідченням.


  Біографічна довідка. 

  Преосвященний Кир Венедикт (в миру - Алексійчук) народився 16 січня 1968 року в селі Борщівка, Костопільського району, Рівненської області. З 1975 по 1983 навчався в Борщівській восьмирічній школі. У 1983 році розпочав своє навчання в Рівненському медичному училищі, яке закінчив в 1987 році за спеціальністю фельдшер. Опісля працював на станції швидкої медичної допомоги. З травня 1987 по травень 1989 служба в війську. Опісля рік працював як фельдшер в санаторії у місті Трускавець.
  У 1990-1993 роках навчався у Духовній семінарії в місті Дрогобичі. Був висвячений на священика 29 березня 1992 року. Тоді ж був призначений на парафію села Бистриця, Дрогобицького деканату. Крім того душпастирював при церкві Святої Трійці у м. Дрогобич. З 1992 по 1994 рік, працюючи в Патріаршій катехитичній комісії, відповідав за організацію місійної праці на Східній Україні.
  13 травня 1993 року був прийнятий до Святоуспенської Унівської лаври монахів Студійського уставу. Отримав монаший постриг 13 жовтня цього ж року. 31 грудня 1995 року отримав Малу схиму.
  З липня 1994 року душпастирював в новоствореному монастирі Свв. Бориса і Гліба у Полоцьку (Білорусія). Одночасно працював на парафіях в Вітебську, Могильові, Гомелі, Бресті. Був духівником в молодіжній християнській організації в Мінську.
  У 1996 році закінчив Люблінський католицький університет з написанням магістерської праці на тему «Християнська духовність за св. Іваном з Кронштадту».
  З грудня 1996 року перебував в місті Сан-Кетерінс (Канада) з метою заснування у цьому місті нового монастиря. Звідти повернувся в квітні 1999 року, так як був обраний ігуменом Святоуспенської Унівської лаври. У травні 2000 року повторно був обраний ігуменом, а в травні 2005 року – переобраний на наступну каденцію.
  З 2004 року член Патріаршої комісії у справах монашества.
  З жовтня 2004 року розпочав докторантське навчання в Люблінському католицькому університеті. У 2006 році закінчив лецінціат у згаданому університеті з Теології духовності.
  У 2006 році був адміністратором парафії святого Миколая в м. Перемишляни. У лютому 2006 року призначений головою секретаріату Собору монашества УГКЦ. У травні 2007 року очолив Літургічну раду. У серпні 2007 року був обраний головою Ради вищих настоятелів чоловічих інститутів богопосвяченого життя УГКЦ.
  18 квітня 2008 року в Люблінському католицькому університеті захистив докторську працю на тему «Настоятель як духовний отець. Дослідження в світлі творів преподобного Теодора Студита».
  3 серпня 2010 року призначений єпископом-помічником Львівської архиєпархії. Йому призначено титулярний престол Джерманічана.
  5 вересня 2010 року в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові здійснено єпископську хіротонію. Чин архиєрейської хіротонії, у присутності Блаженнішого Любомира, за участі членів Синоду Єпископів УГКЦ, здійснив владика Ігор (Возьняк). Співсвятителями були владика Юліян (Вороновський), Єпарх Самбірсько-Дрогобицький, та владика Павло (Хомницький), Єпарх Стемфордський (США).

  Українська Греко-Католицька Єпархія святого Миколая в Чикаґо входить до Філадельфійської Митрополії та є її найбільшою частиною з огляду на територію, охоплюючи території північних, центральних та західних штатів країни. Вона була заснована 1961 року та згідно з даними «Annuario Pontificio 2017», станом на минулий рік нараховувала приблизно 50 парафій, надаючи духовну опіку понад 10 тисячам вірних. Цей осідок став вакантним 16 серпня 2016 року після відходу до вічності четвертого Єпарха Чиказького владики Річарда Семінака.

  За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ

Фотогалерея та медіа

Останні новини

Львів.Собор св.Юра

Актуально


Щиро вітаю усіх вірних нашої Церкви з великим святом Воскресіння Христового! Дякую нашим священикам за їхнє добре служіння! Складаю подяку усім вірним нашої Церкви за глибокі старання приналежності до Христової Церкви!

Галерея

Previous
 • Реколекцій для дружин священнослужителів Львівської Митрополії (26.12.2015)

 • Заступництва блаженних мучеників можна попросити у церкві Введення в храм Пресвятої Богородиці, що на Сихові

 • У Львові Архиєрейською Божественною Літургією відзначили ювілей 150-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького

 • Презентовано нову книгу Владики Венедикта – «Роздуми до літургійних читань Апостола»

 • Пастирський візит Митрополита Львівського до м. Новояворівськ (20.12.2015)

 • Відбулась робоча зустріч студентських капеланів

 • Більше сотні осіб взяли участь у реколекціях для подружніх пар, що відбулися у Брюховичах.

 • Освячення храму Серця Христового у с. Чишки

 • Владика Венедикт узяв участь у святкуванні 20-ліття храму Різдва Пресвятої Богородиці в с. Нестюки, що на Золочівщині

 • Владика Венедикт освятив розписи у каплиці Святого апостола Івана Богослова, Філософсько-богословського факультету УКУ.

 • У м. Львові 1 січня відбувся Марш миру

 • В Архикатедральному Соборі м. Львова відсвяткували свій другий престольний празник

 • Львівська презентація книги Я. Пелікана «Ісповідник між Сходом та Заходом. Портрет українського кардинала Йосифа Сліпого»

 • Реколекцій для катехитів Львівської Архиєпархії (с. Береги 2015)

 • Пастирський візит до парафії Матері Божої Неустанної Помочі

 • Візит Митрополита до с.Семенівки (20.11.2016)

 • Митрополит Львівський очолив молитовний відпуст в Кохавинському монастирі Св. Герарда, що на Жидачівщині.

 • заупокійна Літургія в роковини відходу до вічності владики Юліяна (Вороновського)

Next

Божественна літургія

 • Район
 • Час літургії

Наші друзі