Розпочалася міжнародна конференція, присвячена Блаженній Йосафаті

5 липня 2019 року у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа стартувала міжнародна конференція «Християнська педагогіка: системи, досвід, перспективи». Подію присвятили сотій річниці переходу Преподобної Матері Йосафати (Гордашевської), співзасновниці Згромадження сестер СНДМ. На конференцію завітали Сестри Служебниці із різних куточків світу та численні христянські педагоги.

Розпочали подію з Божественної Літургії. Опісля перед учасниками зачитали привітання Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Долучився до конференції і Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, який переказав також вітання від Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського. «Сьогоднішє Євангеліє повне драматизму. І таким є часто наше служіння. Ми раз будемо прийняті, раз не будемо, хтось нас потрактує як диваків, несучасних людей. Але Євангелії закінчується дуже позитивно: Христос ішов і проповідував, і навчав. А це є нашою місією. Нехай Господь нам у тому товаришує», – підкреслив Владика Володимир.

Також зі словом звернувся до присутніх ректор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа о. д-р Ігор Бойко.

Конфренція триватиме до неділі. Вранці у неділю від Патріаршого дому вирушить проща «Слідами Блаженної матері Йосафати» маршрутом Жужеляни-Червоноград-Жовква.

Джерело: Духовна Велич Львова

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube