Парафіяльні волонтери осередків соціального служіння вчились писати соціальні проекти

В Реколекційно-відпочинковому центрі «Світлиця» (Брюховичі, вул. Широка, 4) 25 травня 2019 року відбулась зустріч-тренінг представників осередків соціального служіння з 11 парафій Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Навчання організував Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» у співпраці з тренерами Львівської освітньої фундації – Наталею Шалатою та Анастасією Дишкант.

Зустріч розпочалась з молебню до Пресвятої Богородиці. Директор БФ «Карітас-Львів УГКЦ» о. Андрій Сенейко у вступному слові побажав учасникам плідної роботи, втілення ідей і мрій у реальні соціальні проекти. Разом із мирянами у тренінгу брали участь і небайдужі до соціального служіння священнослужителі – о. Василь Тузяк, о. Михайло Сукмановський, о. Богдан Карпляк, о. Ярослав Максимців.

Під час тренінгу учасники проаналізували ситуацію у своїх громадах у форматі «світового кафе»: наявність ресурсів (мапа ресурсів, чого бракує), актуальні проблеми у громадах (конкретні факти) і конкретні дії, які вже можна чинити сьогодні.

Команди висловлювали думки щодо того, що найбільш необхідно для соціального служіння, і вчились втілювати ці ідеї у конкретні проекти.

Зустріч проходила в рамках всеукраїнського проекту «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні». Цей проект у Львівській Архиєпархії УГКЦ вже другий рік поспіль реалізовує БФ «Карітас-Львів УГКЦ».

Повідомила п. Любомира Бурка, менеджер з комунікацій БФ «Карітас – Львів УГКЦ»

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube