У Львові провели щорічну конференцію про перспективи оновлення Місяцеслова УГКЦ

У четвер, 2 травня 2019 року, у Львові, в Патріаршому домі УГКЦ, відбулася щорічна науково-практична конференція «Місяцеслов УГКЦ: перспективи оновлення».

Організатори події – кафедра літургійних наук Філософсько-богословського факультету УКУ в співпраці із Патріаршою літургійною комісією УГКЦ. Захід розпочався засіданням голів єпархіальних комісій.

Питання літургійного календаря, а також пов’язані з ним виклики нашої Церкви,  – цим складовим була присвячена тема цьогорічної події. Крім того, спікери говорили про проблемні питання тропарів і кондаків Місяцеслова УГКЦ, синаксарні читання Місяцеслова, а також про єдність і різноманіття у місяцесловах.

Учасники події – представники Патріаршої літургійної комісії УГКЦ, викладачі та працівники кафедри літургійних наук та інших кафедр Філософсько-богословського факультету УКУ, студенти ліцензіатських, магістерських та бакалаврських програм, а також всі, хто цікавиться літургійною тематикою.

Зазначимо, що науково-практична конференція на літургійну тематику у Світлий четвер проводиться організаторами кілька років поспіль. Вона присвячена важливим аспектам літургійного життя як УГКЦ, так і Вселенської Церкви загалом.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube