В НВК «Один, два, три» відбулася акція «Посади дереву миру»

11 квітня 2019 року в НВК «Один, два, три» (м. Львів, вул. Любінська, 89в) за участю голови Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії о. Миколи Пришляка та за підтримки Бюро УГКЦ з питань екології відбулася акція «Посади дереву миру». Долучилися до цього дійства педагогічний склад закладу на чолі з керівником п. Любов’ю Козак.

Було приємно спостерігати, як освітяни трепетно виконували цю працю, облагороджуючи дуже важливе місце свого навчального закладу. Висадили декілька кущів ялівцю біля фігури Матері Божої, повз яку щоденно проходять батьки, учні, дошкільнята та всі працівники НВК.

Кожному із них буде приємно бачити, що це місце є прикрашене цими рослинами, як нагадування про те, що в часі військових дій страждає не тільки людина, але й все природне довкілля.

Отець Микола у своєму слові до освітян наголосив: «Нехай це озеленення, висаджене нашими руками, нагадує про велику жертву, складену кожним воїном, котрий нас захищає та віддав своє життя. Кожного разу, проходячи повз фігуру нашої Небесної Матері, просімо в Пресвятої Богородиці її покрову над кожним із нас, а особливо над нашими воїнами, котрі піклуються про мир та спокій у нашій державі».

Повідомив о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube