Триває Всеукраїнська екологічна акція «Здай макулатуру – збережи дерево»

В ліцеї № 18 Львівської міської ради (м. Львів, вул. О. Кульчицької, 18) вже декілька днів триває Всеукраїнська екологічна акція «Здай макулатуру – збережи дерево». Голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії о. Микола Пришляк навідався 3 квітня 2019 року до цього навчального закладу, щоб обговорити деталі акції, розповісти більше про неї та заохотити до цього доброго Божого діла.

Радо зустрів екосвященика заступник директора з навчально–виховної роботи ліцею п. Роман Кольбух, який активно разом із своїми учнями долучився до спільної справи. Отець наголосив: «Маємо надію, що ця акція – початок доброї співпраці між ліцеєм та екологічною церковною структурою. Адже саме молодь є тією рушійною силою, яка зможе виправити екологічні проблеми сьогодення, усвідомлюючи, що світ є створений Богом».

Школярі по завершені заходу мають на меті виручені кошти витратити на добрі справи, а також  прикрасити цей Богом створений світ деревами, як нагадування всім, що 60 кг зібраної макулатури – одне збережене дерево в наших лісах.

Повідомив о. Микола Пришляк, Голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube