Великопосні реколекції для добродійок Львівської Митрополії

16 березня 2019 року у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа (м. Львів, вул. Хуторівка,35) відбулися Великопосні реколекції для добродійок Львівської Митрополії.

Архиєрейську Божествену Літургію очолив Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, у співслужінні із Синкелом у справах духовенства, протопресвітером Юрієм Чудяком та о. Миколою Процівим. Архиєрей виголосив духовне слово на прикладі суботнього уривку Євангелія, закликавши учасниць реколекцій до служіння ближнім у Господньому милосерді: «З кожного повчання нам необхідно чогось навчитися і з цих реколекцій взяти щось на озброєння своєї душі. Насамперед, практикувати милосердя до ближніх, давати милостиню з того, що маємо; нікого не судити, завжди чинити добро, не керуватися поглядом народу, а мати стійкий духовний хребет! Використовувати кожну хвилину, щоб зростати у Божій любові! Повторяймо зі святим апостолом Павлом: «Дякую Богові, якому я служу, як і мої предки, чистим сумлінням і згадую тебе безперестанно, вночі й удень у моїх молитвах» (2Тм 1,3)».

Духовні науки про любов Бога Отця до своїх дітей, на прикладі Міхаль, доньки царя Самуїла, розглянувши книги І Самуїла, 14 18 19; ІІ Самуїла 3, 6, 21; І Хронік 15, 29, провадив ієромонах Йоан Лубів ЧСВВ. У другій науці реколектант розкрив тему про особисте спасіння кожної особистості, яке дарував людству Ісус Христос! Про важливість тісної співпраці з моїм особистим Спасителем: я і Христос. Третя наука була присвячена дії Святого Духа в житті християнина.

Велика подяка ректору Львівської Духовної Семінарії Святого Духа за чудову організацію дня духовної віднови добродійок.

Повідомила п. Віра Ценглевич, голова Катехитичного Центру Львівської Архиєпархії

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube