Митрополит звершив Вечірню з Чином Всепрощення у Семінарії

У Сиропусну неділю, 10 березня 2019 року, Високопреосвященний влдаика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський очолив Вечірню із Чином Всепрощення у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа (м. Львів, вул. Хуторівка, 35). Разом із Архиєреєм молилася семінарійна братія та викладачі.

Саме задля щирого примирення у неділю Прощення Митрополит у своєму слові закликав братів гідно і сердечно пробачати провини одне одному: «Так багато добра міститься у прощенні кривди, у зверненні до ближнього про примирення, одночасно прощаючи йому вчинену образу проти нас. Господь навчав, щоб це робити щиро, від серця, а не лиш виконати зовнішній акт». На порозі Святої Великої Чотиридесятниці важливо важливо усвідомити сенс та внутрішній зміст посту для людської душі: «Піст – добрий час, щоб щиро заглянути в усі кутки свого серця та душі. Мабуть, знайдемо там матеріал, який не так лежить. Переберімо це духовним хистом, щиро каючись за певні беззаконня, які заволодівають серцем. Хай Пресвята Богородиця навчить нас бути справжнім ізраїльтянином, що нема в ньому лукавства. Покиньмо неправду, живімо у правді!».

Відтак всі присутні взаємно попросили пробачення та примирилися, а Митрополит Львівський уділив Архиєрейське балгословення на добрий початок Великого Посту.

Джерело: Медіа-Центр ЛДС

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube