Березневі збори протопресвітерів

5 березня 2019 року в конференц-залі Курії Львівської Архиєпархії (м. Львів, пл. св. Юра, 5) відбулися березневі збори протопресвітерів Львівської Архиєпархії.

На зустрічі, яка відбулася під головуванням Преосвященного владики Володимира, Протосинкела та Єпископа-помічника Львівської Архиєпархії, було обговорено актуальні питання. Зокрема, о. д-р Андрій Логін, адміністратор Шпиталю Шептицького презентував можливості Шпиталю для співпраці зі священиками Львівської Архиєпархії. Йдеться про нову програму «Охорона здоров’я для соціально незахищених осіб Львівської області», яка передбачає мобільну амбулаторію та міні-лабораторію. Першим відвідали с. Хоросно Пустомитівського району, було обстежено 167 пацієнтів. Психолог Божена Мартиненко провела дітям с. Хоросно лекцію про емоції як основу людських стосунків. Така програма є способом допомагати людям із найвіддаленіших куточків області, надаючи доступ до якісної медицини.

Теж  обговорювалося створення Психологічних порадень при парафіях.  Представники спільноти «Лярш-Ковчег» презентували діяльність своїх майстерень та програм, які організація проводить для потребуючих.

Синкел в справах капеланства військових, ув’язнених, студентів та дітей сиріт о. Степан Сус повідомив, що в м. Сєверодонецьк (Луганська область), де розташована парафія УГКЦ і якою опікується Львівська архиєпархія, незабаром постане Соціально-пасторальний центр ім. папи Франциска і буде освячено церкву.

Координатор стратегії «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» у Львівській архиєпархії о. Павло Дроздяк звернувся до присутніх протопресвітерів, пригадуючи, що цьогорічна загальноміська Хресна дорога відбудеться 31 березня. Намірення Хресної дороги буде присвячене сім’ї і постаті блаженого Климентія Шептицького.

В часі зустрічі було висвітлено також інші аспекти пасторальної праці у Львівській Архиєпархії та обговорено низку питань.

Прес-служба Курії Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube