Міжнародна конференція «Теорія і практика міжнародної педагогічної мережі Pilgrim»

Освітньо-методичний центр ім. Дзеровича запрошує на Міжнародну конференцію «Теорія і практика міжнародної педагогічної мережі Pilgrim»

З 2002 року ініціатива католицьких вчителів релігії об’єднала вже понад 240 освітніх закладів. З них понад 150 — це середні школи. Базуючись на чотирьох орієнтирах: екології, економіці, суспільстві та духовності, педагоги спробували по-новому поглянути на викладання релігійного компонента в шкільній програмі. Як альтернативу до суто дидактичного викладання Pilgrim заохочує до активної діяльності учнів. Реалізувати це можливо за допомогою проектів, коли тему не лише теоретично розповідає вчитель, а в учнів є змога спробувати втілити цю теорію в житті.

Ціллю школи Pilgrim є досвідчити світ як Боже творіння, навчитись відповідально і з повагою ставитись до людського життя та всього сотворіння загалом, а також вбачати зв’язки між екологією, економікою та суспільством.

Усі члени мережі Pilgrim отримують сертифікати своєї приналежності до руху і слідування його цілей та ціннісних орієнтирів. Щоб вступити в мережу, слід призначити відповідальну особу в школі за діяльність Pilgrim та виконувати щонайменше один міждисциплінарний проект на рік, результати якого внесені в кінцевий звіт.

Більш детально про мережу Pilgrim ви можете дізнатись у суботу 6 квітня 2019 року під час конференції. Шестеро представників цієї мережі, включно з її засновником професором Йоганом Хішем та дійсним президентом Міхаелем Хольцвайзером презентують рух Pilgrim, розкажуть про його історію, суть та практичні моменти їхнього педагогічного проекту, який успішно діє в європейській католицькій освітній сфері вже понад 15 років. Зараз географія руху охоплює не лише такі європейські країни як Італія, Голландія, Угорщина, Румунія, Словаччина чи Польща, а й країни Латинської Америки та Австралії.

Під час конференції ви матимете змогу дізнатись про систему освіти Австрії, а особливо про досвід і практику викладання релігійного елемента в системі середньої освіти. Також ви дізнаєтесь про історію та сучасний стан мережі Piligrim, її місію та виміри діяльності. Окрім цього, гості з Австрії розкажуть як на практиці живе школа, яка є членом руху пілігрим, які вона отримує переваги та можливості; що таке проектна діяльність та як її реалізувати з учнями в рамках програми релігійного компонента середньої освіти. Відтак буде нагода взяти участь в невеликому воркшопі з розробки проектів, пов’язаних з екологічною, економічною чи харитативною діяльністю.

Вкінці конференції ви зможете стати свідками сертифікації чотирьох українських освітніх закладів. Тобто буде нагода вживу поспілкуватись зі школами, які в реаліях України реалізуються підхід руху Pilgrim до викладання і освіти.

Конференція відбудеться у суботу, 6 квітня 2019 року в Львівській Духовній Семінарії Святого Духа (м. Львів, вул. Хуторівка, 35)

Початок о 9:00

Організаційний внесок – 100 грн

Реєстрація за посиланням https://goo.gl/DSoMgY

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube