Друга зустріч робочої групи організаторів святкування 150-літнього ювілею блаженного священномученика Климентія

25 лютого 2019 року в приміщенні конференц-залу Гостинного дому «Архистратиг» (м. Львів, вул. Винниченка, 20А) відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки святкування 150-літнього ювілею від дня народження блаженного священномученика Климентія (Шептицького).

“Головним завданням цієї зустрічі  було довідатися, що кожна з організацій Львова, області і не тільки планує провести до 150-ліття Блаженного Климентія Шептицького. І треба визнати, як місто, область, так і громадські організації добре попрацювали, і ми вже маємо перелік заходів, який буде поновлюватися, бо бачу, що з часом до цієї дати приєднуються і школи, і різні наукові інституції, тож їх будемо додавати. Думаю, що найголовніше, що ми дійшли висновку, хто чим буде займатися” – зазначив Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юстин Бойко.

Упродовж року заходи з відзначення 150-річчя від дня народження блаженного Климентія  відбуватимуться у дуже різних сферах:

“Підготовані події охоплюватимуть культурно-мистецьку сферу, освітню, а також науково-дослідницьку. Культурно-мистецьку представлятимуть переважно пленери, виставки, банери, які будуть ілюструвати життєпис Климентія Шептицького. Освітню – це спеціальні уроки, які матимуть на цілі ознайомлення із постаттю блаженного Климентія. Натомість, сфера науково-дослідницька буде представлена різними конференціями, які матимуть на цілі  передовсім зібрати разом в одному місці людей, які займаються дослідженням спадщини Шептицьких, щоб вони між собою познайомилися, обмінялися поглядами,а  опісля їхні дослідження запрезентувати науковому світові. Окреме питання дослідницьке це буде тема братів Шептицьких і єврейського питання ” – розповідає о. Юстин.

Також у різних єпархіях, містах будуть відбуватися реколекції та Літургії з нагоди дат, які стосуються о. Климентія. І відповідно будуть надруковані відповідні образи, медалики.

Джерело: Духовна велич Львова

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube