Владика Володимир рукоположив двох дияконів

У празник Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, 15 лютого 2019 року, Преосвященний владика Володимир очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5).

Владиці співслужили сотрудники Собору та запрошене духовенство, а в спільній молитві єдналися численні парафіяни Архикатедри.

У слові проповіді Архиєрей  привітав усіх богопосвячених осіб, адже у цей празник у особливий спосіб Христова Церква вшановує дар покликання. Та владика пригадав, що богопосвячене особи – це не лише монашество, а кожен вірний, що служить Богові та віддається Йому. Прикладом для нас слугують постаті праведних Симеона й Анни, що посвятили своє життя Господеві вповні, за що одержали нагороду – зустріч із живим Христом, якого,  покірно дотримуючись слова закону, принесла до Храму Богородиця.

В часі Божественної Літургії владика Володимир рукоположив у дияконство піддияконів Романа Мироша та Василя Тацинця. По Літургії Архиєрей подякував усім, хто спричинився до їхньої формації, та закликав до усильної молитви за священство й добрі Господні покликання. Відтак владика благословив свічки, які традиційно приносять до храму у празник Стрітення, й разом зі співслужителями окропив усіх присутніх освяченою водою.

Прес-служба Курії Львівської Архиєпархії

Світлини бр. Ростислава Мироша 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube