В Уневі відбулася зустріч монашества Львівської Митрополії

14 лютого 2019 року у Свято-Успенській Унівській Лаврі відбулася перша зустріч монашества Львівської Митрополії. У ній взяли участь представники чотирьох єпархій, якій входять до її складу: Львівської, Стрийської, Самбірсько-Дрогобицької та Сокальсько-Жовківської.

Мета цієї зустрічі – об’єднати монашество Львівської Митрополії з нагоди свята Стрітення Господнього, яке з волі Папи святого Івана Павла ІІ є проголошене у Католицькій Церкві як день особливої молитви і подяки за богопосвячене життя.

Унів як місце зустрічі був вибраний не випадково, адже саме цього року святкується 150-ліття від дня народження блаженного священомученика Климентія,  який у цій славній монашій обителі сповнював свій монаший подвиг, чим надав їй нового подиху.

Зустріч розпочалася Великою Вечірнею з Литією, яку очолив Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор та Преосвященний Владика Петро, Єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії у співслужінні єромонахів Монастирів, Чинів та Згромаджень, які служать на теренах Митрполії.

Наприкінці богослуження Митрополит Ігор звернувся до усіх присутніх з окремим словом, у якому наголосив на великій потребі не тільки вибору покликання, але витривання у нього до кінця своїх днів. Як приклад він привів постаті Симеона й Анни, які у храмі Єрусалимському очікували приходу Месії і все ж таки Його  узріли.

Після Вечірні у монастирській трапезній відбулася спільна вечеря, а також коляда, де кожна монаша спільнота представляла окремий репертуар. В результаті особливого голосування конкурс виграв Новіціят Отців Василіян з Крехова.

Повідомив єрм. Юстин Бойко, Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube