«Теплий вечір» від «Центру Опіки Сиріт»

30 січня 2019 року місія «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ організувала «Теплий вечір» – вечір подяки. Цей захід відбувся у стінах приміщення на вул. Короленка, 7. На захід було запрошено друзів та партнерів, а також усіх тих, хто має бажання приєднатися до нашої діяльності.

Вечір розпочав ведучий заходу, Назар Бійчук. Опісля голова місії, о. Роман Прокопець разом з усіма помолився та окропив усіх присутніх Йорданською водою. Капелан звернувся до усіх із подякою та проханням підтримати місію у нелегкій боротьбі за приміщення, яке обласна рада висунула на аукціон!ї. Гучною колядою всіх вітав  P&P Quintet, Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Впродовж вечора капелани та волонтери ділилися проектами, які вдалося втілити у 2018 році.

Забаву продовжив Вертеп вівтарної дружини Храму свв. апп. Петра і Павла,  «Родина. Троїсті музиканти», та Вертеп курсантів сержантського коледжу. Смачним кулішем усіх частували козаки з товариства «Кіш», м’ясо на грилі приготували кулінари компанії «Грилекс – Грилі & Барбекю», а та солодощі – господині Львівської волонтерської кухні.

«Центр Опіки Сиріт» висловлює щиру вдячність усім, хто зробив цей вечір по справжньому теплим та затишним, а також усім тим, хто підтримує місію та вболіває за неї. Особлива подяка п. Катерині – вихователю Дитячого будинку сімейного типу за допомогу в оформленні приміщення, вихованцям Винниківської санаторної школи за малюнки, які прикрасили стіни, волонтерам ЦОС, які вели активну підготовку до заходу та під час нього.

Джерело: «Центр Опіки Сиріт» 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube