Святкування у монастирі в Брюховичах

8 січня 2019 року в монастирі св. Йосифа Чину Святого Василія Великого у Брюховичах  відбулось торжество з нагоди свята Собору Пресвятої Богородиці і святого Йосифа Обручника. Для монастиря це подвійне свято – храмовий празник, оскільки семінарійний храм посвячений на честь Пречистої Діви Марії, і свято покровителя обителі – святого Йосифа Обручника.

Архиєрейську Божественну Літургію у день храмового свята очолив Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. Йому співслужили о. Йоан Школик, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, ректор Василіянського інституту філософсько-богословських студій, а також запрошені ієромонахи та священнослужителі.

Радість свята розділили також численні гості та вірні, які взяли участь у Літургії.

Привітавши присутніх, владика виголосив гомілію, у якій поділився роздумами над святковим фрагментом Євангелія.

Після Літургії владика Володимир ще раз подякував присутнім за спільну молитву, а також привітав іменинників, закликавши брати приклад з Пресвятої Родини. Відтак о. Пантелеймон Трофімов подякував єпископу, священнослужителям та вірним, які прибули на свято.

Опісля відбулося частування та святкова програма, яку підготувала молодь, а також вистава «Різдвяна лихоманка». Вистава була присвячена проблемі вибору людиною правильних пріоритетів.

Джерело: Прес-служба osbm.in.ua

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube