Вшанування пам’яті отця Кирила Селецького

30 грудня 2018 року сестри Згромадження Святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії урочистосто відзначили завершення ювілейного року, присвяченого століттю відходу до вічності о. Кирила Селецького.

У цей день в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку звершив Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, у співслужінні сотрудників Архикатедри. На спільну молитву зібралися сестри Згромадження та парафіяни Собору.

У слові проповіді владика через призму Євангелія про запрошених на обід представив постать о. Кирила Селецького як вірного слуги Божого та духовного отця, душпастиря і просвітителя. Отець Кирило Селецький, “український Дон Боско”, став засновником Згромадження Сестер Святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії, створеного з метою опіки над дітьми та допомоги потребуючим. За його ініціативи було започатковано численні захоронки – дошкільні навчальні заклади, в яких дітьми заопікувалися монахині. Саме ці освітні осередки відтак стали оазою духовного та патріотичного виховання дітей.

Сестри висловили щиру подяку за підтримку достойного завершення цього пам’ятного року, і вручили Преосвященному владиці ювілейну медаль, приурочену 100-літтю відходу до вічності о. Кирила Селецького.

Світлини с. Єремії (Слободюк) 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube