У Семінарії відбулася спільна Просфора

27 грудня 2018 року в Львівській Духовній Семінарії Святого Духа (м. Львів, вул. Хуторівка, 35) відбулася традиційна спільна Різдвяна Просфора.

Семінарійний спільнота зібралася за спільною святвечірньою трапезою, щоб подякувати Господеві за прожитий рік та разом помолитися за повноту ласк на рік прийдешній. Спільну просфору з братами-семінаристами та викладачами розділив Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, а також Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський.

Святкування розпочались спільною молитвою Вечірні, яку співом провадив семінарійний хор. Владика Володимир привітав семінарійну братію з прийдешніми Різдвяними святами та закликав вповні віддатися Божому промислу: «Дякуємо Богові за все, за всі дари та благодаті. Все змінюється, лише Бог залишається незмінним». Опісля торжество продовжилось у трапезній семінарії. Владика Тарас на початок трапези звернувся з привітальним словом до семінарійної спільноти: «Таке взаємне себедарування є ознакою спільноти у Христі. Довіряймося Йому. Найкращим виявом нашої віри є подяка Богові» – наголосив владика.

Протягом вечора співочі колективи та оркестр Семінарії виконували колядки, а брати підготовчого курсу відтворили виставу вертепу, адже ця зустріч – чудова нагода спільноті у часі посту, що триває, разом розважити над празником Різдва Христового.

Джерело: Офіційний сайт Львівської Духовної Семінарії Святого Духа

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube