У Львові приймають рішення щодо передачі приміщення Центру опіки сиріт

Центр опіки сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ – організація, що вже понад 10 років опікується дітьми-сиротами, дітьми з малозабезпечених сімей, шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів, сиротинців сімейного типу, будинків дитини. Працівники, капелани та волонтери працюють над всебічним розвитком та вихованням дітей.  Центр активно розвивається, влаштовуючи для своїх вихованців різноманітні гуртки (зокрема, кулінарний гурток, школу іконопису тощо), спортивні секції  та цікаві заходи.

Зараз ця організація не має постійного приміщення у Львові, тому вимушена збирати дітей у різних будівлях міста. Відтак представники Центру опіки сиріт попросили передати їм приміщення на вул. Короленка, 7. Цей будинок є досить великим, аби зібрати вихованців Центру та забезпечити їх приміщеннями для занять і навчання.

Однак будівля за цією адресою включена до обласного «Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області, що підлягають приватизації у 2018 році способом аукціону». Саме тому 11 грудня 2018 року Львівська міська рада звернулась до Львівської обласної ради з проханням скасувати рішення щодо продажу на аукціоні будівлі колишньої Львівської середньої загальноосвітньої школи-інтернату на вул. Короленка, 7. Мерія просить передати це приміщення Центру опіки сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ.

За матеріалами сайту Духовна велич Львова 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube