У Брюховичах триває останній тур реколекцій для священнослужителів Львівської Архиєпархії

З 10 по 13 грудня 2018 року в Реколекційно-відпочинковому центрі Львівської Архиєпархії «Світлиця», що в Брюховичах, триває останній тур реколекцій для духовенства Львівської Архиєпархії.

На 7-му турі реколекцій священослужителі роздумують про відносини людини і Бога, пошук своєї ідентичності. Реколекції провадить єромонах Віктор (Квасній), секретар провінції Найсвятішого Спасителя ЧСВВ.

Сьогодні, 12 грудня, зібране на реколекції духовенство відвідав владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, який звершив разом з ними Божественну Літургію, а також Панахиду за усіх відвіку спочивших архиєреїв та ієреїв нашої Архиєпархії.

Також священникам представила свою діяльність Українська Академія Лідерства, яка вже третій рік орендує поиміщення в «Світлиці». Тут навчаються і проживають протягом десяти місяців близько сорока студентів в рік. Отці висловили глибоке побажання, щоб цей осередок Академії мав постійно присутнього капелана для духовного проводу молоді і їхнього виховання у вірі.

Світлини

Прес-служба Курії Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube