У с. Вижняни відбулася спільна молитва громад УГКЦ та РКЦ

6 грудня 2018 року в селі Вижняни Глинянського протопресвітеріату, в костелі святого Миколая, відбулася чергова спільна молитва греко-католицької та римо-католицької громад. Такі зустрічі відбуваються щороку в рамках проекту «Молитва без кордонів».

Цього разу спільна молитва була особлива тим, що її очолив представник Митрополита Львівского Римсько-Католицької Церкви Мечислава Мокшицького – о. Йосиф Леговіч, у співслужінні з протопресвітером Глинянського протопресвітерату о. Володимиром Савчинським, адмністратором парафії с. Вижняни – о. Віктором Шпаком, та в присутності великої кількості представників духовенства УГКЦ та РКЦ.

Велике слово подяки можна виразити п. Сильвестру Поровському та дитячо-юнацькій музичній групі «Діти з Плоцька»,  а також вірним парафіянам і прихожанам з сіл Вижняни, Заставного та Великого Полюхова за активну участь та підтримку цієї й усіх попередніх зустрічей.

Завершилося це особливо радісне свято для діточок активною зустріччю святого Миколая, на якого з нетерпінням всі чекали цілий рік.

Повідомила п. Галина Гнатів

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube