Відбувся концерт духовної музики «Вечірня молитва»  з нагоди 115 річниці заснування  Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького

2 грудня 2018 року в Будинку органної та камерної музики (м. Львів, вул. С. Бандери, 8) відбувся концерт духовної музики «Вечірня молитва» з нагоди 115-річниці заснування Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького.

Відкрив концерт духової музики словом про Шпиталь та його духовного опікуна Праведного Митрополита Андрея Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ.

У виконанні хору, оркестру та солістів Заслуженої академічної капели України «Трембіта» прозвучали відомі духовні твори від класиків до сучасних композиторів: М. Леонтовича, Г. Гаврилець, Е. Ельгара, С. Барбера, О. Г’єйло, К. Дженкінса, Е. Ешенвальдса та інших.  Концертмейстер оркестру – Марта Бура. Диригент – Сергій Якобчук.

Ведуча – Заслужена артистка України Ірина Швайківська.
Своїми думками про сучасний стан та розвиток Шпиталю поділився адміністратор о.  Андрій Логін, зазначивши, що колектив Шпиталю обрав гаслом своєї діяльності «Милосердя змінює світ!» Як і в далекому часі створення і розвитку установи, Шпиталь допомагає тим, хто під тягарем життєвих обставин дуже сильно потребує медичної, соціальної, а водночас і духовної допомоги. Шпиталь – це інструмент втілення милосердя Божого до страждаючої людини.

Організатори заходу – Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького та Фундація «Андрей». Автор проекту – Михайло Перун.

Цією подією дирекція та працівники Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького вшанували постать свого основоположника Митрополита Андрея та завершили святкування ювілею установи.

Повідомив п. Михайло Перун, керівник фундації «Андрей»

Світлини

 

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube