У селі Вербляни відбулися екологічні місії

28 листопада 2018 року в с. Вербляни Немирівського деканату Львівської Архиєпархії обговорили екологічні проблеми.

Отець Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології Львівської   Архиєпархії, розпочав екологічні місії з молитви у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, де спільно з вірними та парохом, протопресвітером цього деканату о. Ігорем Кунцем, відслужили Божественну Літургію. В своєму слові отець наголосив: «Людина має особливу місію в цьому Богом створеному світі – любити Його». А також  висловив сподівання, що після цієї зустрічі вірні іншими очима будуть споглядати на все, що їх оточує.

Завдяки директорці місцевої школи п. Тетяні Кузьмин о. Микола мав можливість зустрітися з учнями старших класів, котрим доніс сучасні екологічні проблеми, пов’язані з недбалим ставленням людини до природного довкілля – Божого створіння. Звертаючись до учнівської молоді, екосвященик наголосив, що саме вони є майбутнім нашої країни і від них залежить, якою буде вона і чи комфортно буде в ній жити.

Ще одним місцем, куди завітав екомісіонер, стала сільська рада, де його зустрічали голова п. Володимир Була, а також голова Яворівської районної ради п. Володимир Сичак. Представники державних структур представили о. Миколі екологічні проблеми їхнього регіону. Разом обговорили шляхи подолання екопроблем та активну участь у цьому Церкви.

На згадку про проведення екологічних місій у с. Вербляни голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії залишив різноманітну літературу екологічної тематики, а також аератори, як приклад сучасних технологій, що допомагають зберегти природні ресурси – Божі дари.

Повідомив о. Микола Пришляк,  голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube