На парафії Всіх Святих Українського Народу відбулися екомісії

У вівторок, 27 листопада 2018 року, на запрошення пароха храму Всіх Святих Українського Народу (м. Львів, вул. Петлюри, 32), декана Залізничного протопресвітерату о. Володимира Ольшанецького, на цю парафію з екологічними місіями навідався голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії о. Микола Пришляк.

Місіонер спільно із сотрудником парафії о. Русланом Мартинюком звершили Божественну Літургію, де о. Микола виголосив проповідь про поняття екологічного гріха, який полягає у безвідповідальній поведінці людини відносно Бога-Творця та Його створіння – природи.

Опісля екосвященик завітав до ліцею № 18 Львівської міської ради (м. Львів, вул. О. Кульчицької, 18), де його радо зустрів директор п. Олег  Мохнацький. Місіонер розповів учням про важливість збереження довкілля, яке створив Господь. Отець наголосив: «Бог доручив людині світ, бо любить нас, а гріх – зрада любові. Гріх – кожна думка, слово чи дія, котрими людина свідомо і добровільно суперечить Божій волі і не визнає Божої доброти і ласки. Своїми вчинками проти створіння кожен є грішником, що практично заперечує Бога».

Відтак о. Микола відвідав Залізничну адміністрацію. Після розмови з очільником п. Іриною Джурик, представники двох структур домовилися про майбутню співпрацю.

На згадку про зустріч усім було запрезентовано книги, наклейки, закладки екологічної тематики та аератори.

Повідомив о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії 

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube