Акція «Посади дерево миру» руками дошкільнят

Підтримуючи Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево миру», ініційовану Бюро з питань екології УГКЦ, на запрошення директора НВК «Один, два, три» (м. Львів, вул. Любінська, 89/в) п. Любові Козак, до цього навчального закладу навідався о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії, щоб разом із дошкільнятами, виховатилем п. Іриною Гвоздик та помічником вихователя п. Ніною Коваль висадити красиві кімнатні рослини.

Акція розпочалася з молитви за мир та спокій в Україні. Опісля діти активно взялися за роботу. Вони із величезним захопленням та цікавістю висаджували кімнатні рослини, які ростимуть в приміщені їхнього навчально-виховного закладу, прикрашатимуть його та нагадуватимуть малим і дорослим,що ми, як християни та діти Божі, маємо обов’язок постійно молитися за мир та спокій в нашій державі.

Отець Микола звернувся до присутніх зі словом: «Дорогі діти! Ви майбутнє нашої держави та Церкви. Сьогодні ми просимо нашого Творця, щоб Ви жили в країні, в якій є чисте повітря, вода та мирне небо над головою».

На завершення своєї приємної зустрічі з діточками та працівниками цього закладу, екосвященик залишив літературу, закладки та наклейки екологічного змісту.

Повідомив о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube