У Варшаві відбувся Х Міжнародний Форум Тато.нет «Любов та Повага»

17 листопада 2018 року у Варшаві (Польща) близько тисячі татів різних професій та різних країн зібралися разом, аби поспілкуватись, ділитися досвідом, відверто розмовляючи про те, як бути кращими батьками на щодень. Гаслом цьогорічного ювілейного Форуму були «Любов та Повага». Чи на повагу треба заслужити, чи це є право від зачаття належне кожній людині? Чи ми, як батьки належно дбаємо про себе, щоб мати змогу дбати про тих, кого ввірив нам Господь?

Окрім цікавих і пізнавальних виступів головних доповідачів було багато робочих тематичних груп, виступів-свідоцтв та можливості для неформального спілкування і ділення досвідом. «Абетка Батьківських клубів»  стала у пригоді як найбільш практична для групи татів з України. До речі, цього ювілейного року, група татів-лідерів від «Осередку Відповідального Батьківства» та Комісії Родини УГКЦ на чолі з о.Василем Нестером та Максимом Бондаренком виявилась найчисельнішою з іноземних делегацій.

При парафіях та Центрах Підтримки Сімей Карітасу в УГКЦ вже створено та активно діють п’ять Тато.клубів, формуючи батьків бути героями для своїх дітей на щодень.

Як результат участі у Форумі, натхнені позитивним досвідом наших колег з Польщі,українські батьки почали працю над реалізацією потреби, щоб вже в наступному році і в Україні багато інших відповідальних татів, які є в нашій Церкві, бодай на рівні Львівської Архиєпархії мали змогу зібратись разом та поділитись досвідом, як бути ще кращим батьком.

Повідомив Максим Бондаренко, координатор «Осередку Відповідального Батьківства»

Джерело: сайт Комісії Греко-Католицької Церкви у справах родини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube