Пастирські відвідини села Семенівка

18 листопада 2018 року у с. Семенівка Пустомитівського протопресвітерату завітав Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський з нагоди празника і 300-річчя храму святого Архистратига Михаїла.

На Архиєрейську Божественну Літургію, яку звершив Митрополит, зібралося багато вірних. У слові проповіді Архиєрей звернувся до жителів Семенівки: «Цю невелику церковцю будували предки тих осіб, які з покоління в покоління проживали і проживають у Семенівці. Велику роль у християнському житті вірного люду відіграла ця свята споруда: храм святого архангела Михаїла. Трудно полічити усі молитви, святі Тайни, які звершувалися у цій невеликій святині. Скільки хрещень, вінчань, розрішень з гріхів, святих Причасть тощо отримали вірні християни? Багато попередників, мешканців села, відійшли у вічність як праведники, які моляться за благословення для теперішніх жителів Семенівки та нашого народу. Бережіть цю святу будівлю, як великий скарб та історію свого народу! У ній молитеся, освячуєте свої душі, очікуючи зустрічі з Господом, щоб отримати нагороду та зустрітися із предками, які випередили нас переходом у вічність».

Після Літургії відбувся Чин освячення води та прозвучали привітання від юних парафін, а також – святковий концерт хору капели «Дударик», конкурси на Біблійну тематику і гостинний стіл для усіх парафіян. Присутні змогли придбати книгу, у якій висвітлена історія храму від давніх часів до 2018 року.

Тішимось, що маємо змогу молитися в храмі, який є не просто пам’яткою архітектури, а нашою святинею.

Повідомила Соломія Космина

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube