У Парижі відбулася конференція «LAColl» (Lviv Archeparchy Colloquium) Львівської Архиєпархії УГКЦ

З 9 до 11 листопада 2018 року в Парижі (Франція) з благословення Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського та підтримки Преосвященного владики Бориса, Єпископа Єпархії св. Володимира Великого в Парижі для українців греко-католиків Франції, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу та Швейцарії, відбулася конференція «LAColl» (Lviv Archeparchy Colloquium) Львівської Архиєпархії УГКЦ для студентів та аспірантів, які навчаються за кордоном. Тема заходу: «Моє навчання у світлі апостольської конституції «Veritatis Gaudium».

Під час «LAColl» у Парижі було організовано скайп-конференцію, яка об’єднала багатьох студентів та аспірантів з інших країн Європи, а зокрема з Паризького католицького інституту (Франція), Папського салезіянського університету (Італія), Папської академії «Альфонсіана» (Італія), Папського латеранського університету (Італія), Папського богословського інституту Йоана Павла ІІ наук про подружжя та сім’ю (Італія), Папського інституту патристики «Августиніанум» (Італія), Папського інституту духовності «Терезіанум» (Італія), Інсбруцького університету (Австрія), Папського богословського факультету Падерборна (Німеччина), Католицького університету Айхштетт-Інґольштадт(Німеччина).

Учасники конференції побували на екскурсії Парижем, відвідали Версальський палац, а також місто Шартр, зокрема Шартрський катедральний собор Діви Марії. У Шартрі в кафе «Le Café du Général» відбулося підбиття підсумків конференції та обговорення подальших можливостей підтримання контактів та проведення зустрічей. Завершилася конференція у Венсенні в неділю після Божественної Літургії.

Ця конференція є третьою (після конференцій у Римі та Мадриді), яку організували референт Львівської Архиєпархії УГКЦ у справах навчання за кордоном о. Ігор Тріль та докторантом Паризького католицького інституту о. Ігор Ранця.

Повідомив о. Ігор Тріль, референт Львівської Архиєпархії УГКЦ у справах навчання за кордоном

Джерело: referent.itril.org

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube