Екомісії у Словіті

14 листопада 2018 року на парафії св. Івана Богослова, що у с. Словіта Глинянського деканату, відбулися екологічні місії. Тут голову Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії УГКЦ радо зустрів адміністратор парафії о.Тарас Островський.

Місії розпочалися з молитви, де отці просили разом із вірними, щоб наш Творець допоміг нам бути дбайливими господарями в Ним створеному світі. В своїй науці екореферент зазначив: “Ви, як місцева громада, маєте бути свідомими християнами, котрі вміють бути вдячними за цінний дарунок, яким для нас є Богом створений світ“. На приємну згадку про цю подію, та як приклад для наслідування, о. Микола залишив для парафії екологічні подарунки: аератори та флаєри екологічного змісту.

Наступним місцем екомісії була Словітська загальноосвітня школа, де на отця радо очікувала директор школи п. Любов Лемішка, вчителі та учні. Слід зауважити, що учні  школи були дуже уважні та активні. Звертаючись з екологічним християнським словом,  місіонер наголосив, що вони є майбутнім нашої країни, і що від них залежить, якою вона буде, чи приємно буде в ній жити, дихати чистим повітрям та їсти екологічно чисті продукти. По завершенні екоуроку до о. Миколи підходили вчителі, щоб подякувати та запропонувати співпрацю на майбутнє.

Не менш цікавою та приємною була зустріч отця-еколога з представником місцевої влади – головою Словітської сільської ради п. Володимиром Демським та його помічниками. В ході розмови очільники двох структур дійшли згоди, що спільна спраця може дати неабиякі плоди.

Повідомив голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії о. Микола Пришляк

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube