Центр Опіки Сиріт з дітворою провели незабутній день у Прилбичах

11 листопада 2018 року, у Всеукраїнський день молитви за сиріт, місія “Центр Опіки Сиріт” Львівської Архиєпархії здійснила традиційну незабутню поїздку з дітьми у відпустове місце. 

Цьогоріч 300 учасників подорожі завітали у с. Прилбичі, що протягом кількох століть було родовим маєтком роду Шептицьких і дало Україні та світу дві величні постаті – праведного Митрополита Андрея і його брата, священномученика Климентія. Про них, про їхнє життя юним прочанам розповів  о. Андрій Стадницький, адміністратор храму. Після Божественної Літургії усі присутні мали нагоду отримати образок Пресвятої Родини, на звороті якого була молитва за сиріт з іменем конкретної дитини-сироти. Таким чином кожний ставав молитовним ангелом-охоронцем для певної дитини.

У цей день в селі Прилбичі зустрілися понад 220 дітей з школи-інтернат №1, НРЦ “Довіра”, НРЦ “Мрія”, НРЦ Святого Миколая, Ліцею “Просвіта”, з Рава-Руської спеціалізованої школи-інтернат, діти з дитячих будинків сімейного типу міста Львова, вівтарної дружини Гарнізонного храму, хор “Ангеликів” та діти з катехитичної школи села Прилбичі. Уся малеча разом з волонтерами руху “Руки Допомоги” пізнавала Сім християнських чеснот: Віра, Надія, Любов, Справедливість, Мудрість, Мужність, Стриманість. Опісля кожна група мала представлення своєї чесноти. Дітвора з креативністю підійшла до поставленого завдання, хтось співав, хтось зобразив цікавий плакат, хтось створив театральне дійство.

До організації цієї прощі долучилися: аніматори храму Зіслання Святого Духа, які організували запальні банси та ігри;  курсанти Національної академії сухопутних військ; команда кейтирінгу, яка діє при кав’ярні “Кармель”; школа в с. Прилбичі, на чолі з директором паном Михайлом Карпою, що  гостинно відкрила двері закладу для проведення програми; Паломницький Центр “Рафаїл” та Львівська обласна рада, які посприяли у наданні автобусів.

СВІТЛИНИ в альбомі на сторінці у facebook.com

Джерело: Медіа-Центр ЦОС

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube