Акція «Посади дерево Миру» у Золочеві

Підтримуючи соціально-екологічну акцію «Посади дерево Миру», ініційовану Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви та Міністерства екології та природних ресурсів України, 10 листопада 2018 року у Львівській Архиєпархії на парафії Блаженного священомученика Миколая Чарнецького, що у м. Золочів, на церковному подвір’ї було висаджено декілька ялинок та ялівець.

В цій добрій справі голові Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії о. Миколі Пришляку допомагали місцевий священик о. Михайло Сукмановський, військові ЗСУ 146-го окремого ремонтно-відновлювального полку м. Золочева та п. Мирослава, начальник відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля».

Перш ніж розпочати цю благородну справу, о. Микола розповів про акцію, яка має за мету привернути увагу громадськості до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, а також  висловив сподівання, що такі красуні, як ялинки, будуть висаджені біля кожного храму і нагадуватимуть нам, що через війни, які починаються з гріха та людської не досконалості, страждає не тільки сама людина, але й природа, яка її оточує.

Отець підкреслив, що висаджені ялинки та ялівець стануть вічнозеленою окрасою церковного подвір’я, а особливо в часі Різдвяних свят, і це свідчитиме про нашу християнську екологічну свідомість та любов до Божого створіння.

Працю  супроводжувало активне спілкування з глибоким усвідомленням того, що ми робимо це задля тих, хто віддав своє життя, захищаючи кожного із нас, а також за мир та спокій в нашій державі та дбайливе ставлення до Богом створеного світу.

 

Повідомив о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії 

 

 

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube