Владика Володимир відвідав парафію Всіх Святих Українського Народу

У неділю, 11 листопада 2018 року, Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, з пастирським візитом відвідав парафію Всіх Святих Українського Народу у м. Львові (вул. С. Петлюри, 32).

Преосвященний владика очолив Архиєрейську Божественну Літургію, в часі якої рукоположив у священство диякона Юрія Кіндрацького.

Також Архиєрей увів в уряд пароха о. Володимира Ольшанецького, дотеперішнього адміністратора цієї парафії, та нагородив його хрестом із прикрасами. Отець Володимир Ольшанецький сповняє служіння як економ Львівської Архиєпархії та протопресвітер Залізничного протопресвітерату Львівської Архиєпархії.

Після Божественної Літургії відбулась ще дві значні події у житті парафіяльної спільноти. Перша – це вручення подяки парафіяльній спільноті Матері в Молитві, котра цього року святкує 15-річчя свого існування. Друга – освячення купольного хреста, який увінчає каплицю-хрестильницю, котру споруджують поруч церкви.

Слова вдячності, підтримки та великої пошани були скеровані владикою Володимиром до новопоставленого єрея Юрія та його сім’ї, Всесвітлішого отця Володимира, членів спільноти Матері в Молитві та всієї парафіяльної громади.

Також отець Володимир, від імені цілої парафії, склав подяку Преосвященному владиці  Володимиру за його молитву та візит до парафії Всіх Святих Українського Народу.

Повідомив брат Назар Литвин

СВІТЛИНИ

Опубліковано Natalya Koval Неділя, 11 листопад 2018 р.

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube