Представники міжнародної організації «RENATE» відвідали Святоюрську Гору

З 4 по 9 листопада у Львові триває зустріч міжнародної організації «RENATE». Це спільнота, організована монашеством різних конгрегацій, покликана протидіяти торгівлі людьми та експлуатації людини. «RENATE» («Religious in Europe Networking Against Trafficking and Exploitation») співпрацює з іншими подібними організаціями у Європі та поза її межами.

7 листопада в рамках зустрічі делегати спільноти відвідали Святоюрську Гору. Ця зустріч відбулася за сприяння БО «Фундація Духовного Відродження». Гості побували в Архикатедральному Соборі святого Юра, де мали коротку екскурсію, зокрема, оглянули крипту Собору. Відтак візит продовжився у Митрополичих палатах, де гості зустрілися із Преосвященним владикою Володимиром, Єпископом-помічником Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Владика розповів делегатам про історію та устрій Української Греко-Католицької Церкви, її діяльність та структуру. Також гості мали можливість поставити питання про деталі життя Церкви, внутрішні процеси, способи катехизації та священичу діяльність.

Наприкінці диякон Ігор Колбасюк представив делегатам діяльність БО «Фундація Духовного Відродження», а гості подякували за цікавий візит, зауваживши, зокрема, що спільнота «RENATE» опікується також і українськими емігрантами у різних світу, та висловивши надію на плідну співпрацю та настання миру в Україні.

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube