Урочисте відзначення 10-ліття відкриття барельєфа Праведному Митрополиту Андрею

31 жовтня 2018 року відбулося урочисте відзначення 10-ліття відкриття барельєфа Праведному Митрополиту Андрею та найменування вулиці його іменем.

У переддень 74-ї річниці відходу до вічності Праведного Митрополита Андрея перед присвяченим йому пам’ятним знаком зібралися представники духовенства, влади, громадських організацій, молодь. Урочистість розпочалася виконанням державного гімну України. Відтак сотрудники Архикатедрального Собору святого Юра разом із присутніми звершили молитву Праведного Митрополита Андрея про Божу Мудрість. Зі словами вдячності та спогадів про велику постать Митрополита виступили адміністратор Архикатедрального Собору святого Юра о. Роман Кравчик, почесний голова Всеукраїнського Товариства політичних в’язнів і репресованих п. Петро Франко, директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної ради п. Андрій Ковальський, керівник адміністрації міського голови Львова п. Євген Бойко, письменник, громадський діяч та політв’язень п. Ігор Калинець, голова Всеукраїнської громадської організації «Союз Українок» п. Ореслава Хомик, голова Львівського обласного товариства «Просвіта» п. Ярослав Пітко, архітектор п. Михайло Федик, представник громадської ради «Святий Юр» п. Зенон Боровець. У виступах промовці загадували про докладені зусилля для вшанування пам’яті Праведного Митрополита та про необхідність глибокого вивчення та популяризації його духовної спадщини, яка є великим скарбом та заповітом для прийдешніх поколінь.

Також представники влади та громадських об’єднань поклали квіти до барельєфа, а члени товариства «Пласт» – до підніжжя пам’ятника Праведному Митрополиту Андрею.

На завершення усі присутні разом звершили духовний гімн «Боже великий, єдиний», який супроводили співом семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube