Відбулася чергова зустріч Пасторального відділу

26 жовтня 2018 року в конференц-залі Курії Львівської Архиєпархії відбулося чергове засідання Пасторального відділу за участю голів комісій і референтур Львівської Архиєпархії, представників львівського Карітасу і Фундації духовного відродження, яке очолив Синкел у справах мирян о. Павло Цвьок. Долучилися до зустрічі також капелани Львівської Архиєпархії на чолі з Синкелом у справах капеланства військових, увязнених, студентів та дітей-сиріт у ЛА, голови місії «Центру Військового Капеланства ЛА» о. Степаном Сусом.

Ціль зустрічі – представлення трьох ініціатив, які зародилися у співпраці з Львівською Архиєпархією. Зокрема, розпочала зустріч с. Климентія Луків (ЗССЙ), яка разом з о. д-р. Олегом Кіндієм, представила євангелізаційний проект «Католицизм», над яким зараз триває праця.

Наступною доповідачкою була пані Олександра Палагіцька, викладач Львівського інституту медсестринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського, заступник головного лікаря Дитячого Центру Здоров’я ім. Анни Мазуренко. Вона представила аудиторії актуальні соціальні виклики, в контексті медичної реформи, яка триває в нашій державі.

Останньою доповідала с. Юстина-Ольга Голубець, сестра Служебниця Непорочної Діви Марії, голова громадської організації «Перинатальний хоспіс – Слід Життя», член Папської Академії «Pro Vita».

СВІТЛИНИ

Прес-служба Курії Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube