У Львові триває вишкіл для духівників семінарій УГКЦ

У понеділок, 22 жовтня 2018 року, у Львові розпочався вишкіл для духівників семінарій Української Греко-Католицької Церкви. Організатор зустрічі – Патріарша комісія у справах духовенства. Захід триватиме до 26 жовтня в Патріаршому домі (вул. Хуторівка, 35б).

Активну працю вишкіл розпочав у вівторок, 23 жовтня, спільною молитвою Божественної Літургії у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа. Опісля впродовж дня отці-духівники мали можливість вислухати головного доповідача – о. проф. д-ра Міхаеля Шнайдера з Айхштетту (місто в Німеччині, районний центр, розміщується в землі Баварія) – почесного духівника із 40-річним досвідом духовного проводу семінаристів.

«Сучасні виклики в духовному проводі греко-католицьких семінаристів», «Forum internum Forum externum в духовному проводі», «Конкретні запити і виклики для духівника з огляду на ідеал безмежного життя та майбутнього подружжя семінариста» – саме так звучали теми доповідей, які підготував для присутніх о. проф. д-р Міхаель Шнайдер. У своїх виступах він розповів про сучасні передумови духовного супроводу семінаристів, про завдання духівника та духовного отця, а також про основні принципи вдалого духовного супроводу семінаристів тощо.

Варто зазначити, що попереду на отців-духівників чекає низка доповідей, дискусій та обговорень, які стосуватимуться особи і служіння духівників у всіх семінаріях нашої Церкви.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube