Акція “Посади дерево миру” у Золочеві

19 жовтня 2018 року в стінах Золочівської школи #1, куди навідався голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Микола Пришляк, відбулася безстрокова акція “Посади дерево миру”, яку започаткувало з 2016 року Бюро з питань екології УГКЦ спільно з міністерством екології.

Ця акція покликана привернути увагу до того, що не тільки людина,але й природа страждає від військових дій, які відбуваються через гріх людини.

У заході активну участь взяли учні школи, її директор – п. Оксана, вчителі, а також начальник відділу еколого-освітньої роботи НПП “Північне Поділля” п. Мирослава, яка  допомогла із саджанцями ялинок, туй та гортензій.

Акція проходила в чудовій атмосфері – атмосфері любові та усвідомлення, яку важливу роботу ми всі разом виконуємо. Спільна праця закінчилася молитвою за наших воїнів та за мир і спокій у нашій державі. А у своєму слові екосвященик наголосив: “Ця алея миру ростиме разом із вами, дорогі наші учні, та нагадуватиме про те, що ми маємо обов’язок, як християни, плекати мир в наших душах з нашим ближнім та всім Богом створеним світом”.

 

Повідомив о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube