У яворівській лікарні освятили каплицю

18 жовтня 2018 року Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, з душпастирським візитом відвідав м. Яворів.

Тут владика звершив Чин освячення каплиці Святого Йосифа в Центральній районній лікарні м. Яворова, де капеланом є о. Микола Добруцький. Також у співслужінні священиків в каплиці була звершена Архиєрейська Божественна Літургія, яку своїм співом прикрасили семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. У молитві взяли участь керівництво, працівники і пацієнти медичного закладу, а також очільники місцевої та районної влади. До молитви також долучились сестри Василіанки, адже колись, в теперішньому приміщенні лікарні до приходу радянської влади знаходився їхній монастир. Тепер сестри побудували новий монастир поруч лікарні.

По завершенні молитви владика подякував усім, хто в різний спосіб долучився до закладання цієї каплиці, наголосивши, що це тепер особливе місце в стінах лікарні, де кожний – а особливо лікарі – зможе відновлюватись духовно і заряджатись для жертовного і відповідального служіння хворим. По завершенні Літургії Владика звершив освячення фігури святого Йосифа-обручника на подвір’ї лікарні.

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube