Екомісії у с. Велика Вільшаниця

17 жовтня 2018 року у с. Велика Вільшаниця Золочівського району Львівської області відбулися екологічні місії. Традиційно вони розпочалися з молитви у храмі Пресвятої Трійці. Моління звершив голова Комісії з питань екології у Львівській Архиєпархії о. Микола Пришляк у співслужінні з місцевим душпастирем о. Остапом Гнатівим. Отець Микола Пришляк у своєму слові намагався зосередити увагу вірних на сучасних екологічних проблемах та можливості їх подолання наголосив: «Кожен із нас покликаний удосконалювати цей Богом створений світ, щоб в такий спосіб у ньому запанувала гармонія між людиною, природою та їхнім Творцем».

Екосвященик розповів вірним про важливість енергоефективності в повсякденному житті та на прикладі ековалізи показав, за допомогою яких приладів можна це здійснювати. А також  подарував місцевій громаді аератори  для економії цінного Божого дару – води.

Наступним кроком екологічних місій була місцева школа, в якій радо зустріли отця-еколога директор п. Наталя та весь педагогічний колектив. Слід відзначити, що учні цієї школи були дуже уважними, з цікавістю слухали еколекцію та виявили бажання зустрітися ще раз для того, щоб провести практичні заходи екологічно-християнського спрямування. На згадку екомісіонер залишив учнівській молоді екозакладки, еконаклейки та інформаційні флаєри про шкідливість підпалів та використання штучних квітів.

Опісля о. Микола навідався до Великовільшаницької селищної ради, де обговорив найболючіші екологічні питання місцевості та висловив побажання майбутньої співпраці з цим органом державної влади.

Повідомив о. Микола Пришляк, голова Комісії з питань екології у Львівській Архиєпархії

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube