Празник Покрову Пресвятої Богородиці в Архикатедральному Соборі святого Юра

У день празника Покрову Пресвятої Богородиці, 14 жовтня 2018 року, Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, звершив Архиєрейську Божественну Літургію в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5).

Архиєреєві співслужили сотрудники Собору, а також духівники організації «Українська Молодь – Христові», яка в особливий спосіб відзначає своє 85-ліття, а також 28-ліття львівського осередку. В часі Літургії свою присягу вступу в спільноту УМХ склали п’ятеро кандидатів.

У слові проповіді владика наголосив на величі євангельської події воскресіння сина вдови у місті Наїн, закцентувавши на постаті матері, якій Господь дарує потіху, повертаючи до життя її одинака. Подібну паралель проповідник провів із постаттю Пресвятої Богородиці, яка саме через хресну жертву свого Сина стала Матір’ю цілого світу.

Після Літургії присутні звершили спільну молитву в наміренні Святішого Отця і отримали благословення повного відпусту, установленого Апостольським Престолом в Архикатедральному Соборі святого Юра у дні празників святого Побідоносця і чудотворця Юрія та Покрову Пресвятої Богородиці. Відтак владика звершив Чин освячення води.

Світлини

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube