Молитовно-просвітницька акція «Покров Богородиці над ненародженими»

У Свято Покрову Пресвятої Богородиці, 14 жовтня 2018 року, «Рух за життя» проводить молитовно-просвітницьку акцію «Покров Богородиці над ненародженими», спрямовану на захист життя ще не народжених дітей. День Святої Покрови є в Україні національним святом: адже саме Пресвята Богородиця покривала й захищала наш народ протягом усіх лихоліть. Окрім того, Свята Покрова є покровителькою українського війська: своєю опікункою вважали її запорізькі козаки та Українська Повстанська Армія. Тому належиться нам просити її, щоби вона захистила найбеззахисніших українських громадян, які ніяк не захищені законодавством: зачатих, але ще не народжених дітей, яких знищують у гінекологічних клініках шляхом аборту. Будемо просити її, щоби вона – Покровителька українського війська – захистила цих жертв найбезжаліснішої та найкривавішої війни усіх часів, яка ведеться не зброєю, а абортивним знаряддям!

Акція розпочнеться Молебнем до Пресвятої Богородиці за мир в родинах та захист життя зачатих дітей о 15.00 год. 14 жовтня 2018 року біля статуї Богородиці в центрі міста Львова. Відтак  о 17.00 год. 14 жовтня 2018 року запрошуємо на перегляд та обговорення фільму «Чудеса з небес» у  школі св. Софії (м. Львів, пл. Вічева 2).

Просимо усіх людей доброї волі, а особливо християнські громадські та молодіжні організації долучитися до цієї акції. Захистімо тих, хто найбільше потребує нашого захисту.

«Маріє, покрове світу, ширший від оболоків, радуйся і спаси тих, що на Тебе уповають»

ЛОГО Товариство «Рух за життя»

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube