Священиче рукоположення Петра Проціва

У ніч з 6 на 7 жовтня 2018 року в відпустовому Центрі Львівської Архиєпархії у селі Страдч, Яворівського району у храмі Успіння Пресвятої Богородиці Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії уділив священиче рукоположення диякону Петру Проціву, нотару Курії.

В часі Архиєрейської Божественної Літургії Владика також вручив о. Миколі Проціву нагороду, а саме право носити жовтий нагрудний Хрест, як подяку за плідне і активне служіння в якості сотрудника на парафії в с. Страдч.

Окрім того, в кінці Літургії, Владика вручив подяку місцевій спільноті “Матерів в молитві” від Архиєпископа і Митрополита Львівського владики Ігоря, за їх щирі  молитви і клопітку працю для добра та процвітання відпустового місця Страдч.

На завершення неопресвітер Петро уділив присутнім приміційне благословення. Варто зазначити, що попри нічну пору, храм і його подвір’я було наповнене людьми, адже у відпустовому Центрі, як і в кожну першу суботу місяця, відбувалися традиційні нічні молитовні чування. Усі присутні, з нагоди рукоположення о. Петра Проціва отримали повний відпуст від Святішого Отця Папи Римського Франциска, про що сам неопресвітер попросив Папу.

Для новорукоположеного о. Петра с. Страдч є особливим духовним місцем, адже тут формувалося його священиче покликання і проходило дияконське служіння.

СВІТЛИНИ

Проповідь владики Володимира

Прес-служба Курії Львівської Архиєпархії

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube