ІІІ Міжєпархіальний турнір з міні-футболу серед священнослужителів УГКЦ

28 вересня 2018 року в м. Стрию відбувся ІІІ міжєпархіальний турнір з міні-футболу серед священнослужителів УГКЦ на честь блаженного священномученика Омеляна Ковча. Турнір, участь у якому взяли вісім команд, проходив на футбольних майданчиках Стрийського аграрного коледжу. Ініціатором та організатором змагань був Відділ душпастирства спорту УГКЦ, який очолює священик Стрийської єпархії о. Олег Кобель у співпраці з федерацією міні-футболу Львівщини. Участь у змаганнях взяла і команда священнослужителів Львівської Архиєпархії УГКЦ. 

Турнір розпочався в катедральному храмі Стрийської єпархії Молебнем до Пресвятої Богородиці перед Ліською чудотворною іконою. Богослужіння очолив Єпископ-помічник Стрийської єпархії Преосвященний владика Богдан,  який привітав учасників і побажав усім вдалого проведення турніру. Після цього відбулося жеребкування,  в результаті якого команди були поділені на дві підгрупи.

Участь у футбольних баталіях взяли команди священиків та дияконів із Львівської, Івано-Франківської та Тернопільсько-Зборівської Архиєпархій, Самбірсько-Дрогобицької, Стрийської, Сокальсько-Жовківської,  Коломийської, а також Мукачівської єпархії. Турнір проходив за круговою схемою – всі команди-учасниці, у підгрупах зіграли між собою по одній грі, тривалість якої 2 тайми по 10 хвилин.

У напруженій, однак чесній та повній поваги до суперника боротьбі, заслужену перемогу здобули священнослужителі Івано-Франківської Архиєпархії, які у фіналі здолали команду Стрийської єпархії. Третє місце посіла команда Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії, яка перемогла команду зі Львова в серії післяматчевих пенальті.

Після завершення змагань було проведено церемонію нагородження. Команди – призери турніру отримали пам’ятні кубки, які під спільні оплески учасників вручив о. Олег Кобель, керівник Відділу душпастирства спорту УГКЦ, який ще раз привітав переможців та подякував священикам, які прибули до Стрия та взяли участь у турнірі. Наступного  року приймати турнір буде Тернопільсько-Зборівська Архиєпархія.

Джерело: офіційний сайт Стрийської єпархії УГКЦ 

Душпастирство Львівської Архиєпархії з фізичної культури та спорту

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube