Відбулася конференція «Богопосвячене життя в добу цифрової культури»

25-28 вересня 2018 року у приміщенні Львівської Духовної Семінарії Святого Духа (м. Львів, вул. Хуторівка, 35) відбулася конференція «Богопосвячене життя в добу цифрової культури». Організатори заходу – Асоціація богопосвяченого життя УГКЦ і РКЦ в Україні.

Участь у конференції взяли богопосвячені особи Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков, священнослужителі, журналісти та працівники прес-служб церковних структур.

Зустріч розпочалася у вівторок, 25 вересня 2018 року, зі спільної молитви Вечірні з Литією, яку очолив Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, та владика Едвард (Кава), Єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ.

Протягом трьох днів учасники конференції працювали над темою розвитку цифрових технологій та євангелізації у сучасному медійному просторі. Зокрема, доповідачами стали о. Алесандро Пероне (Рим), викладач PR та Digital маркетингу та комунікацій Ольга Ларіна, експерт зі стратегічних та кризових комунікацій Ярина Ключковська, журналіст і ведучий релігійної програми «Світло» на Суспільному телебаченні Андрій Андрушків та теле- і радіо-журналіст, редактор Сакен Аймурзаєв, а також о. Юрій Блажиєвський, координатор Асоціації католицької преси, представив доповідь с. Катаріни Ґаранджі з Риму. Окрім доповідей учасники брали участь в активних дискусіях та обговореннях, а також численних майстер-класах із багатьма експертами з комунікацій та журналістами.

Конференція була спрямована на дослідження методів успішної діяльності у Світовій мережі, побудови бренду особи та організації, вивчення основи кризових комунікацій та загалом розкриття присутності Церкви в українському та світовому медійному просторі. Зокрема, богопосвячені особи розмірковували над можливостями і способами апологетики та євангелізації в Інтернеті, сучасною діяльність та місією монаха чи монахині, а ще вчились практичних способів успішної праці в мережі.

Закінчилася конференція у п’ятницю, 28 вересня, круглим столом на тему «Церква і медіа: чи є шанс на взаємодію?», під час якого розглянули найдієвіше шляхи комунікації Церковної спільноти із мирянами у сучасному суспільстві.

Відео-записи конференції і світлини: https://www.facebook.com/vitaconsacrataua/

АРХИЄПИСКОП І МИТРОПОЛИТ ІГОР
«Дякую Богові,
якому я служу»
II Тим. 1.3
Життєпис
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
Львів.
Собор Святого Юра
БЛОГИ
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарії
Митрополит Ігор
17/03/2017
Семінар для катехитів Львівської Архиєпархії
вл. Володимир
17/03/2017
Єпископ-помічник Львівьскої Архиєпархії звершив пастирський візит до Семінарі
МИ У СОЦМЕРЕЖАХ
facebook twitter google+ youtube